reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie marcowe mamusie, czyli cukrzyca ciężarnych

Ja miałam robiona w 12 tyg i wszystko było super, jeszcze gin mówiła że dawno takiego dobrego cukru niewidziala. A teraz mi szaleje... a do krzywej jeszcze trochę czasu
 
reklama
Hmm. Nie wiem nawet. Skoro mi lekarz nic nie mówił to chyba było wszystko w porzadku. Jutro zerkne do wyników i sprawdzę! [emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem w 20+5 i nie miałam badanej glukozy w zaden sposob :o zapytam na kolejnej wizycie bo to juz bedzie czas na test obciazenia..
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nie wiem konkretnie ale pewnie jakos w grudniu :p az sie boje bo mam tak ze jak cos mi nie smakuje to gardlo mi sie zaciska i za cholerkę przełknąć nie moge :p
 
23 tc. Dzień dobry cukrzyco. Ciekawe, od kiedy ze mną jesteś. Czasem sobie wyrywkowo glukometrem mierzę, ale dawno tego nie robiłam. A dzisiaj na czczo szok. 99.
 
23 tc. Dzień dobry cukrzyco. Ciekawe, od kiedy ze mną jesteś. Czasem sobie wyrywkowo glukometrem mierzę, ale dawno tego nie robiłam. A dzisiaj na czczo szok. 99.
Może wczoraj pojadlas coś na wieczór, albo glukometr swiruje. Zrób jutro z dwóch palców. Jeden taki wynik nie jest miarodajny.
 
reklama
Dzisiaj robiłam z dwóch palców, 95 z jednego, 99 z drugiego. Za wysoki cukier na czczo miałam w poprzedniej ciąży tylko raz lub dwa na poziomie 91-92 i to dopiero w momencie apogeum cukrzycy, kiedy trzymanie cukru w ryzach to była dzika batalia, także to coś zupełnie mi obcego. Zobaczymy, co będzie jutro. Na razie mierzyłam po śniadaniu i po obiedzie i się zmieściłam w normie, ale wiadomo, jadłam takie w miarę nieryzykowne rzeczy. Na krzywą mam skierowanie między 24 a 28 tc więc jeszcze nie robiłam.
 
Do góry