reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie marcóweczki - cukrzyca ciężarnych

reklama
oj ja swój to tak na 40 tc bym mogła przesunąć ;)
ogólnie nie jest źle cukry ok i dalej na diecie bleeeeeeeeeeeeeeeee
tak mi się chce coś dobrego i słodkiego .......
 
riterka a jakbyś zjadła jakąs galaretkę bez cukru?możecie jeść takie rzeczy?Biedne Wy bez słodyczy i wszystkiego co dobre, ale jeszcze troszkę.ja duchem jestem z Wami;)
 
Witam słodziutkie!
Jak samopoczucie? Ja ograniczam ale nie szaleję-zjadał dziś małego batonika marcepanowego! Jej niebo a tak długo się nad nim zastanawiałam. W sobotę wizyta u gina jestem ciekawa jego reakcji na moją wizytę na SOR w szpitalu!
Pozdrawiam!
 
hej słodziudkie


ja po środowej wizycie u diabetologa mam dodatkowo jeszcze insulinę przed obiadem więc kłuje się już 8 razy dziennie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ale cóż nic na to nie poradze:no::no::no:

a tak poza tym to powolutku byle do przodu
 
spoko dajemy radę

ale jak was czytam na przepisach lub jak opisujecie co macie na obiadek :-D:wściekła/y::-D
to mnie trzepie czasami:tak::tak::tak:
ale za 13 dni się najemy z Mateuszkiem:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry