reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słodkie przekąski

Ja niestety nie bardzo mogę jeść desery z czekoladą, więc zdajecie sobie sprawę, że nie zostaje mi zbyt wiele opcji, bo mam wrażenie, że czekolada albo kakao są niemal wszędzie. I długo szukałam jakiegoś fajnego i smacznego przepisu, który będę mogła zrobić sama w domu. Trochę to trwało, ale się udało i takim sposobem co jakiś czas gości u mnie placek drożdżowy z tego przepisu Link do: Przepis na Placek drożdżowy ze śliwkami i cynamonową kruszonką - plusem takiego ciasta jest to, że można je przygotować z różnymi owocami i zawsze smakuje trochę inaczej. Można też dodać inne ulubione przyprawy i to też już będzie smaczna zmiana. Inny plus - łatwy przepis - uwielbiam takie ciasta, których przygotowanie nie jest problematyczne, a przepis - skomplikowany. To ciasto spełnia wszystkie warunki, a w dodatku smakuje chyba każdemu :D
 
reklama
Wafle ryżowe uważam, że są ok, ale nie zaspokajają niestety głodu. Moja taka przekąską jest kisiel gorący instant. Dodaje do niego musli i jeszcze słodzę słodzikiem i trochę ociepla brzuch-a co za tym idzie trochę oszukuje nasz brzuch uczuciem sytości.:-)
Jeśli chodzi o słodkości to staram się je ograniczać do minimum. Czasami zjem kostkę lub dwie gorzkiej czekolady. Z Wedla 64% kakao jest pyszna. Jest delikatnie gorzka.
 
Do góry