reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

słoiczki czy obiadki domowe??

Dołączył(a)
6 Listopad 2008
Postów
10
Czy zastanawiałyście się kiedyś jak karmić swoje maleństwo?Co jest lepsze -gotowe obiadki w słoiczkach czy przyrządzane samodzielnie?Prowadzę na ten temat badania.Proszę piszcie jaka jest Wasza opinia i jeśli macie 10 wolnych minut to wypełnijcie proszę ankietę, którą znajdziecie klikając na poniższy link:

Preferencje w zakresie sposobu odżywiania dzieci - www.ankietka.pl

Z góry dzięki wielkie za pomoc
Pozdrawiam!!
 
reklama
ale ta ankieta jest bez sensu, stara się Pani dowieść, że każda mama karmi dziecko gotowymi posiłkami w słoiczkach. takie badanie to żadne badanie, szanowna Pani doktorantko.
:tak::tak::tak::tak:teza już jest a badanie stara się ją tylko potwierdzić z tego co mnie uczyli prze 5 lat na socjologii to jest fałszowanie wyników:sorry2: ta ankieta niesie informacje tylko i wyłącznie o gotowych produktach obiadkowych dla dzieci a nie o preferencjach rodziców odnośnie sposobu żywienia brzdąca
 
Ostatnia edycja:
ja mimo checi nie wypelnilam, na kilka pytan nie bylam w stanie odpowiedziec, gdybym odpowiedziala zaznaczajac jedna z mozliwych narzuconych odpowiedzi bym po prostu sklamala.. dlatego tez ta ankieta nie jest wiarygodna wcale.. ja nie karmilam gotowymi obiadkami i nie bede.. opcja jak czesto karmisz - "bardzo zadko" nie jest rownoznaczna "wcale"bez sensu...
 
po tych opiniach pewnie już nikt tej ankiety nie wypełni, w każdym razie mnie sie nie chce nawet jej otwierać, jeśli jest tendencyjna
 
Celem pracy jest porównanie jakości dań gotowych z przygotowanymi samodzielnie. Sama jestem matką dwójki dzieci i zawsze nurtował mnie dylemat jaki obiadek będzie lepszy dla malucha. Bazą pracy są badania laboratoryjne, ankieta natomiast jest jedynie formą wstępnego zorientowania się co matki na ten temat myślą oraz wyboru kilku najbardziej popularnych "słoiczków" do analizy. Przykro mi ,że kwestionariusz się nie podoba i uważają Panie, że moje badania nie mają sensu:( Na szczęście zdecydowana większość mam jest zainteresowana tematem i popiera moją "akcję":))
Pozdrawiam serdecznie
 
no tak to jest ze mimo szczerych checi nie moge ukonczyc ankiety bo nie moge zaznaczyc w 3 pytaniach zadnej odpowiedzi gdyz bym po prostu sklamala... w tych pytaniach nie ma odpowiedzi "wcale".. ktos kto robi doktorat tak na marginesie powinien zabrac sie z tego co mi wiadomo za temat ktorym nikt do tej pory sie nie zajmowal...

tak ankieta jest bez sensu- ja jej nie moge ukonczyc - co wskazuje na jej bezsens. owszem mamy te co karmia gotowymi daniami nie beda mialy zadnego ale, natomiast te co wcale nie karmia gotowymi daniami beda oburzone, wszystkie...
 
Ostatnia edycja:
Celem pracy jest porównanie jakości dań gotowych z przygotowanymi samodzielnie.
Niestety pani Anno zgodzę się z dziewczynami. Ankieta jest jak najbardziej tendencyjna, bo zakłada nie tylko, że wypełniają ją osoby które żywią swoje dzieci daniami gotowymi ale zakłada również, że obiadki gotowane przez mamy sa niezdrowe mało odżywcze itp, bo przecież na marchewce czy na ziemniaku nie ma opisu ile ma wartości odżywczych, minerałów i witamin a na słoiczkach jest i ze względu na to mają być lepsze??
Poza tym chciałam zobaczyć wyniki ankiety ale niestety jest to niemożliwe - dlaczego??? Sama wypełniłam ankietę do końca chciałabym wiedzieć jak inni odpowiadali.
 
reklama
Wyniki ankiety zostaną opublikowane w pracy po zakończeniu wszystkich badań. Z pracą będzie można zapoznać się w bibliotece AE w Poznaniu. Wcześniej planuję opublikować je w czaspoismach naukowych, do których napiszę artykuły. Jakie to będzie konkretnie czasopismo - niestety w tej chwili nie jestem w stanie tego stwierdzić. Dziękuję za wypełnienie ankiety i sugestie, pozdrawiam.
PS. Tak na marginesie to ok.30% mam wypełniających ankietę-jak dotąd -to mamy nie korzystające ze słoiczków-nie zgłaszały one żadnych problemów związanych z "tendencyjnością" ankiety..
 
Do góry