reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub 3 miesiące po porodzie. Pomocy :)

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 501
Cześć dzieczyny. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Jak to u was wyglądało? Co z wyborem sukni?
 
reklama
Rozwiązanie
Bralam koscielny ok 4 mcy po porodzie i chrzest synka. Pytanie na czm ci zalezy? Chcesz miec bajeczny slub, wtedy zmien termin, czy po prostu chcesz sformalizowac zwiazek. Wtedy zrob wszystko by bawic sie jak najlepiej mimo idealnych wyobrazen i niedociagniec rzeczywistosci. To jaka to bedzie uroczystosc w duzej mierze zalezyvod tego, jak ty sie do tego ustosunkujesz. To siedzi w twojej glowie. Ja mialam cudny slub, choc dzis niewiele z niego pamietam tak bylam zmeczona. Dla mnie nie mialo to znaczenia.
A i jeszcze jedno... jak sie potem okazalo bylam znowu w ciazy. Odpusc idealizm, a bedzie super
Wszystko przygotowałam wcześniej. Po porodzie w zasadzie została tylko sukienka. Na dodatek chrzcilismy na ślubie córkę, więc trochę sobie dołożyliśmy:)
 
Z perspektywy czasu-minelo 10lat -nie powtórzylabym tego. Wszystko było w pośpiechu, dość mocno chudłam po połogu, więc suknia mi spadała na weselu, a odebrana była dwa dni przed weselem. Niby wszystko się udało,ale na pewno można byłoby zrobić to inaczej. Plus córka była niewymagającym niemowlęciem, gdyby to był np mój drugi syn, to wesele byłoby totalną klapą.
IMG_20190516_183642.jpeg
 
Koleżanka brała ślub kościelny cztery miesiące po porodzie. Sukienkę wypożyczała już po urodzeniu dziecka. Ślub był razem z chrztem. Ogarnęli więc chyba tak się da. Powodzenia
 
reklama
Dzięki dziewczyny, u mnie sytuacja okropna. Ślub zaplanowany 1.5 roku temu. Wszystko poplacone, a tu nagle lekarz mówi dziecko szybko PCOS z miesiąca na miesiac pogłębia się. Pół roku temu nie miałam ani jednej torbieli a teraz <25.. Już nawet myślałam by ten ślub przełożyć, ale tak dużo załatwiania i tyle czekania.. Jestem załamana
 
reklama
U nas było tak,że miałam już leki od ginekologa żeby się leczyć, ale stwierdzielisny,że już poczekamy do ślubu. Mieliśmy termin ślubu na początek wrzesnia, już fotografa, kamerzystę, sale mieliśmy zaklepaną i w grudniu się okazało,że w ciąży jestem.. także przesuwaliśmy wszystko na po porodzie, bo ciąża była dość mocno zagrożona.
Ale Ty już jestes w ciąży czy się zastanawiasz czy tak się da?
 
Do góry