reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub 3 miesiące po porodzie. Pomocy :)

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 553
Cześć dzieczyny. Czy któraś z was była w podobnej sytuacji? Jak to u was wyglądało? Co z wyborem sukni?
 
reklama
Rozwiązanie
Bralam koscielny ok 4 mcy po porodzie i chrzest synka. Pytanie na czm ci zalezy? Chcesz miec bajeczny slub, wtedy zmien termin, czy po prostu chcesz sformalizowac zwiazek. Wtedy zrob wszystko by bawic sie jak najlepiej mimo idealnych wyobrazen i niedociagniec rzeczywistosci. To jaka to bedzie uroczystosc w duzej mierze zalezyvod tego, jak ty sie do tego ustosunkujesz. To siedzi w twojej glowie. Ja mialam cudny slub, choc dzis niewiele z niego pamietam tak bylam zmeczona. Dla mnie nie mialo to znaczenia.
A i jeszcze jedno... jak sie potem okazalo bylam znowu w ciazy. Odpusc idealizm, a bedzie super
reklama
To nie ma się co załamywać, tylko trzeba się zastanowić co wolicie. U nas dało się wszystko bez problemu przełożyć, oprócz fotografa (mieliśmy takiego dość mocno rozchwytywanego). Jeśli czujesz że to może.byc.ponad Twoje siły to może warto postarać się o inny termin?

Nie chciałbym rezygnować z wesela. Na salę najkrótszy termin czekaliśmy 2 Lata.. A innej po prostu nie wyobrazam sobie . Z drugiej strony boję sie tego w jakiej będę kondycji. Suknia, która wymarzylam pewnie będzie poszerzona :D o to też się boję
 
Nie chciałbym rezygnować z wesela. Na salę najkrótszy termin czekaliśmy 2 Lata.. A innej po prostu nie wyobrazam sobie . Z drugiej strony boję sie tego w jakiej będę kondycji. Suknia, która wymarzylam pewnie będzie poszerzona :D o to też się boję
Rozumiem. Też jak patrze na zdjęcia to niestety widzę,że nie byłam w najlepszej formie. Mogłabym być szczuplejsza, bardziej wyspana.. Bawiliśmy się dobrze, goście również, wszystko wypaliło, no ale..;)
 
Bralam koscielny ok 4 mcy po porodzie i chrzest synka. Pytanie na czm ci zalezy? Chcesz miec bajeczny slub, wtedy zmien termin, czy po prostu chcesz sformalizowac zwiazek. Wtedy zrob wszystko by bawic sie jak najlepiej mimo idealnych wyobrazen i niedociagniec rzeczywistosci. To jaka to bedzie uroczystosc w duzej mierze zalezyvod tego, jak ty sie do tego ustosunkujesz. To siedzi w twojej glowie. Ja mialam cudny slub, choc dzis niewiele z niego pamietam tak bylam zmeczona. Dla mnie nie mialo to znaczenia.
A i jeszcze jedno... jak sie potem okazalo bylam znowu w ciazy. Odpusc idealizm, a bedzie super
 
Rozwiązanie
Do góry