reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ślub a dzidziuś

Rozwiązania
0
Jestem w ciąży w 3 miesiącu była to wpadka lecz bardzo kochamy się z chłopakiem i cieszymy z dzidziusia. :) Chcieliśmy wziąć ślub w przyszłym roku, dzidzia nam się urodzi pod koniec marca Chcieliśmy się pobrać w maju.. Niestety nie jestem przekonana czy ślub kościelny ma sens gdy dzidziuś będzie miał 2 miesiące? Oczywiście jesteśmy w stanie zapewnić mu opiekę przez cały czas trwania ślubu, lecz też chciałabym się pobawić na własnym weselu/potańczyć i jakoś wszystko to zorganizować czy myślicie że jest to możliwe gdy będziemy mieli takie maleństwo? Poza tym jak z dojściem do siebie po porodzie bo słyszałam że dochodzi się do siebie przez pare dobrych miesięcy..a co wy uważacie? :)

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Osobiście na wesele w 2 miesiące po porodzie bym się nie zdecydowała ;-)
Połóg trwa średnio 6 tygodni, czyli minimum miesiąc jesteś wyjęta z życia, a gdzie organizowanie, jeżdżenie, załatwianie...
No i dziecko najprawdopodobniej będzie na cycku, też ciężko będzie pogodzić karmienie z mszą, pierwszym tańcem, tortem, etc.

Kwiatuszekk23

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Sącz
Rozwiązania
3
Moi znajomi właśnie tak brali wesele. Dzidzia miała coś ponad 2 mc. Oprócz przerw na cycowanie przespała całe wesele. Zajmowała się nią wynajęta opiekunka. Z takim dzieckiem o tyle jest dobrze, że nie ma jeszcze lęku separacyjnego. Ale też duzo zależy czy np dziecko nie będzie miało kolek. Bo to też dodatkowy stres.

G

goszczaca

Gość
Ja bym sie wstrzymala z tym wszystkim, przymiarki w ciazy tez byly by nierealne :)znajoma wziela pierw slub cywilny, a jak dziecko mialo ponad rok dopiero byl slub koscielny, wesele itd.:):) a rzecz wiadoma, ze nie tak odrazu zejdzie z ciebie to co weszlo:)

Colly

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Fajnym pomyslem wydaje mi się ślub i chrzciny za jednym podejściem ale ja bym poczekała do sierpnia-września. Wtedy napewno dojdziesz do siebie no i bedziesz miala troche czasu na powrot do ladnej figury, na spokojnie dopracujesz szczeguly wesela.

ulala

Rozwiązania
0
To wasza decyzja ale ja ze slubem poczekała bym do 2016 roku jesli sie kochacie to nie trzeba tak sie śpieszyc jesli marzysz o weselu pieknej sukni to warto poczekać :) po ciązy dodatkowe kilogramy beda po latach ci na zdjęciach przeszkadzać , sukienki nie kupisz w odpowiednim rozmiarze a na szybkiego szukanie sukni z maleńkim dzieckiem to tez nic dobrego co najwyżej wzieła bym cywilny jak juz cos a koscielny zrobiła bym później .

Rozwiązania
0
Na Twoim miejscu poczekałabym ze ślubem. Jak już dziecko podrośnie, a Ty wrócisz do formy ,będziesz mogła na spokojnie zająć się przygotowywać do tego ważnego dnia:sorry2:

reklama

mama_marysia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Trudna decyzja, ale ja na Twoim miejscu przesunęłabym termin ślubu, na później i to o parę miesięcy później. Nie dość że to będzie zaraz po połogu, to jak wyobrażasz sobie załatwianie wszystkiego zaraz po porodzie, taka obolała, poza tym nie wrócisz tak szybko do farmy czy sylwetki sprzed ciąży, ciężko ci będzie robić przymiarki, kiedy piersi pełne mleka, poza tym jeżdżenie, załatwianie z takim niemowlaczki, średnio to widzę, a potem na tym weselu, rzeczywiście trzeba będzie myśleć o karmieniu, a ciężko tak w sukni ślubnej, raczej ciężko ci będzie wyłączyć się z myślenia o dziecku i dobrze bawić na weselu... Lepiej poczekać aż dziecina podrośnie, nie trzeba jej będzie karmić, co wam zależy?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 10
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 7
B Ślub w 6 miesiącu ciazy:) Potrzebuję porady 4
W Ślub.. Rodzinne porady 2
Martxx1 Ślub 3 miesiące po porodzie. Pomocy :) Potrzebuję porady 14
Martxx1 W jakim wieku ślub w jakim wieku dziecko? Pochwalić się:) Potrzebuję porady 23
Martxx1 Ślub czy dziecko? Potrzebuję porady 32
N Ślub w 26 tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 11
E Zaczynam żałować tego cholernego ślubu!!! Potrzebuję porady 3
A Ślub a ciąża Potrzebuję porady 9
Malynkova Prezent na ślub - ekstremalny podarek Relacje rodzinne 8
K ślub w 15tc Potrzebuję porady 5
Arteofbeauty To ja się pochwalę :) ślub w 13tyg. Dzieci urodzone w grudniu 2013 131
A Ślub z brzuszkiem Młodziutkie mamy 27
S Fundusz alimentacyjny a ślub Porady prawnika 4
Dobrawa Ślub cywilny w Krk Kraków 5
M ślub nieletniej Porady prawnika 7
lagajka Lagajka zaprasza na ślub i chrzest!! Archiwum mam listopadowych 24
Asheara Ślub nieletniej. Młodziutkie mamy 82
nimfii ślub w ciąży Ciąża, poród, połóg 79
jdzinka Skromny ślub! Relacje rodzinne 22
Angel05 Ślub a Ciąża Ciąża, poród, połóg 28
A Ślub cywilny z brzuszkiem :) Zapiski archiwalne 25
Niunia12345 Dzidziuś Potrzebuję porady 11
Lola 123 Dzidziuś Potrzebuję porady 2
gosia1991 Ciąża, a stare zabobony. Ciąża, poród, połóg 17
H Intuicja mi podpowiada ze nie mam dziecka Ciąża, poród, połóg 9
U Kiedy moje dziecko usiądzie? Potrzebuję porady 34
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
F Donoszony dzidziuś Wcześniaki 5
Nef Dzidziuś w obiektywie:) Dzieci urodzone w kwietniu 2013 298
K Siadający 4 miesięczny dzidziuś Rozwój i zabawy 10
S Dzidziuś a sierść zwierzaków Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
A Dzidziuś LIPIEC/SIERPIEŃ 2011 PRIV!!! Dzieci urodzone w lipcu 2011 0
selena1980 Dzidziuś styczeń/luty 2012. Przyszłe mamy 108
S ..Gdy dzidziuś płacze.. jak się domyśleć co mu dolega?? Dzieci urodzone w lutym 2010 21
A Dzidziuś i KOT Dzieci urodzone w lutym 2006r. 20
misia_q Kiedy następny dzidziuś??? Dzieci urodzone w lutym 2006r. 149
ithildin Dzidziuś i studia Ciąża, poród, połóg 271