reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub bez rodziny narzeczonego

Dołączył(a)
19 Październik 2022
Postów
6
Hej! Biorę ślub i wyprawiam wesele razem z moim narzeczonym. Ode mnie jest ok. 50 osób a od narzeczonego 30. Jednakże rodzina od jego strony jest mocno „specyficzna” i od niego stawią się tylko dwie osoby. Jest mi bardzo smutno i widzę, jak go to boli. Chcę tylko slowo pocieszenia :(
 
reklama
Pocieszam...Tym bardziej,że ślub to dopiero początek waszej wspólnej drogi...Szkoda,że tak .
Może jeszcze się to odmieni,czego życzę.
 
Tak, jest to przykre, ale uważam, że świadczy to tylko o ludziach, którzy się nie stawią. Niech żałują ;) Kit z nimi, najważniejsze, że Wy się kochacie, jesteście szczęśliwi i to się liczy, cała reszta to tylko dodatek. Będziecie mieć piękny ślub i wspaniałe wesele, to będzie bardzo szczęśliwy dzień dla Was oboje :) powodzenia!
 
Ja bym się cieszyła. Po co dodatkowe 28 osób które kręci nosem a później Cie obgada?
Nie liczy się ilość, tylko jakość :)
 
reklama
Przynajmniej życie zweryfikowało za was, komu zależy, kto chce być z wami w tym wyjątkowym dniu, a kto nie. Uważam że dobrze wyszło
 
Do góry