reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ślub czy dziecko?

Martxx1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

reklama

Mamaona

Rozwiązania
12
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
Mój lekarz mówił ze to głupoty co niektórzy mówią o tych 2 miesiącach a wierze mu bo pracuje w renomowanym szpitalu. Powiedział ze najlepiej poczekac Ok 3 cykli lub nawet pół roku. Lepiej nie ryzykować i poczekac aż macica będzie w dobrym stanie hormony się uspokoją i przede wszystkim twoja psychika pozwoli na kolejna ciąże. Ciężko się uporać z żałoba w miesiąc czy dwa

Ostatnia edycja:

Semifreddo

Aktywna w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Sama musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie, bo jest to sprawa twoich ( a raczej WASZYCH ) priorytetów. Mogę ci jednak powiedzieć z mojego doświadczenia, że zaszłam w ciążę o 3-4 miesiące wcześniej niż planowaliśmy co kolidowało ze ślubem i nagle się okazało, że sukienka już nie nie nadaje a tyle było szukania i pieniędzy wydanych, że już się na weselu nie pobawię tak jak chciałam, że podróż poślubna musi zostać dostosowana czasem i lokalizacją i nie będzie tak jak miało być ale to wszystko nagle straciło jakąkolwiek wartość. Pomysł do przegadania z narzeczonym, bo jego zdanie w tym jest ogromnie ważne. Rodziną i tym co ciotki powiedzą się kompletnie nie przejmuj. To nie te czasy, że wypada mieć ślub ;)

Martxx1

Rozwiązania
0
Sama musisz odpowiedzieć sobie na to pytanie, bo jest to sprawa twoich ( a raczej WASZYCH ) priorytetów. Mogę ci jednak powiedzieć z mojego doświadczenia, że zaszłam w ciążę o 3-4 miesiące wcześniej niż planowaliśmy co kolidowało ze ślubem i nagle się okazało, że sukienka już nie nie nadaje a tyle było szukania i pieniędzy wydanych, że już się na weselu nie pobawię tak jak chciałam, że podróż poślubna musi zostać dostosowana czasem i lokalizacją i nie będzie tak jak miało być ale to wszystko nagle straciło jakąkolwiek wartość. Pomysł do przegadania z narzeczonym, bo jego zdanie w tym jest ogromnie ważne. Rodziną i tym co ciotki powiedzą się kompletnie nie przejmuj. To nie te czasy, że wypada mieć ślub ;)

Dokładnie tak! Tylko marzę sobie o takim NASZYM dniu. Ale teraz po tej naszej wpadce, ktora niestety skończyła się smutno nie ma dnia żebym nie myślała o dzidzi :) ahh A mój N. O co go nie zapytam i podam swoją wersję to on zawsze przytakuje. Też chce i tego i tego. Nie potafii wprost powiedzieć zresztą tak jak ja.. ;)

alita6

Rozwiązania
0
My wybraliśmy dzieci i nie żałujemy, swój wielki dzień już trochę odkładamy, ale kiedyś przyjdzie i na niego pora :) Ale byliśmy w tych decyzjach zawsze razem i zgodni :) A decyzja o dzieciach, chyba tylko za pierwszym razem przyszła nam łatwo :D

Martxx1

Rozwiązania
0
My wybraliśmy dzieci i nie żałujemy, swój wielki dzień już trochę odkładamy, ale kiedyś przyjdzie i na niego pora :) Ale byliśmy w tych decyzjach zawsze razem i zgodni :) A decyzja o dzieciach, chyba tylko za pierwszym razem przyszła nam łatwo :D
Super, że jesteście zgodni. My zresztą Też, ale to wszystko się tak szybko potoczyło :D

Semifreddo

Aktywna w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
W takim razie próbuj to "pożenić". Nie jest niemożliwym żeby zorganizować na spokojnie wesele w ciągu pół roku. U nas jest dokładnie tak i nie musiałam z niczego rezygnować : mam szytą na miarę sukienkę, po którą jechałam 350 km do Warszawy do najbardziej obleganego salonu, na zaproszenia wymarzone czekaliśmy 2 miesiące, miejsce dostosowaliśmy do terminu- w końcu mamy wesele w super restauracji a po niej drinki w barze na dachu budynku i jesteśmy strasznie zadowoleni, że tak to wyszło.

olcia1718

Rozwiązania
41
Ja też wybrałam dziecko:) Chciałam być mama a ślub by nic nie zmienił w naszych stosunkach .:) Zawsze można go wziąć :)

Martxx1

Rozwiązania
0
W takim razie próbuj to "pożenić". Nie jest niemożliwym żeby zorganizować na spokojnie wesele w ciągu pół roku. U nas jest dokładnie tak i nie musiałam z niczego rezygnować : mam szytą na miarę sukienkę, po którą jechałam 350 km do Warszawy do najbardziej obleganego salonu, na zaproszenia wymarzone czekaliśmy 2 miesiące, miejsce dostosowaliśmy do terminu- w końcu mamy wesele w super restauracji a po niej drinki w barze na dachu budynku i jesteśmy strasznie zadowoleni, że tak to wyszło.
Rewelacja :D
Masz rację, muszę na spokojnie to przemyśleć :D

reklama

mamaelaela

Rozwiązania
5
Kochana ale można mieć i ślub i dziecko nie rozumiem w jaki sposób to koliduje? ja mam 1.5 rocznego brzdąca a w czerwcu mieliśmy swój wymarzony ślub i wesele mały przespał całą imprezkę, chociaż na co dzień jest mega urwisem to się popisał tego dnia. Mówisz że i tak byście musieli czekać 2 lata to nie możecie czekać w trójkę ? dodam że my zaczęliśmy planować wszystko jak mały się urodził

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Martxx1 W jakim wieku ślub w jakim wieku dziecko? Pochwalić się:) Potrzebuję porady 23
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 10
Tulcia Ciaza l4, a ślub i wesele Potrzebuję porady 7
B Ślub w 6 miesiącu ciazy:) Potrzebuję porady 4
W Ślub.. Rodzinne porady 2
Martxx1 Ślub 3 miesiące po porodzie. Pomocy :) Potrzebuję porady 14
N Ślub w 26 tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 11
E Zaczynam żałować tego cholernego ślubu!!! Potrzebuję porady 3
A Ślub a ciąża Potrzebuję porady 9
Malynkova Prezent na ślub - ekstremalny podarek Relacje rodzinne 8
K ślub w 15tc Potrzebuję porady 5
A Ślub a dzidziuś Potrzebuję porady 8
Arteofbeauty To ja się pochwalę :) ślub w 13tyg. Dzieci urodzone w grudniu 2013 131
A Ślub z brzuszkiem Młodziutkie mamy 27
S Fundusz alimentacyjny a ślub Porady prawnika 4
Dobrawa Ślub cywilny w Krk Kraków 5
M ślub nieletniej Porady prawnika 7
lagajka Lagajka zaprasza na ślub i chrzest!! Archiwum mam listopadowych 24
Asheara Ślub nieletniej. Młodziutkie mamy 82
nimfii ślub w ciąży Ciąża, poród, połóg 79
jdzinka Skromny ślub! Relacje rodzinne 22
Angel05 Ślub a Ciąża Ciąża, poród, połóg 28
A Ślub cywilny z brzuszkiem :) Zapiski archiwalne 25
K Rozstanie/dziecko/co dalej Potrzebuję porady 19
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 6
klaaaudys Zabkowanie u niemowlat. Potrzebuję porady 6
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 16
N Zapomniał jak ssać? Potrzebuję porady 2
Marta5215 Płaczące i nieznośne dziecko Potrzebuję porady 36
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 10
aniaslu Kiedy starania o dziecko wydają się bezskuteczne. Temat tygodnia 0
dagama Odchudzanie roczniaka BB psychodietetyczka radzi mamom 25
klaaaudys Jadłospis 6 miesięcznego dziecka! Potrzebuję porady 42
R 1,5 roczne dziecko i problemy Roczniaki i dwulatki 8
Roza1111 Roczne dziecko glowka Potrzebuję porady 0
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
S Wysypka /alergia? 9 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 0
Dmalw Duże dziecko i prawdopodobiebstwo cc Potrzebuję porady 24
V Dziecko marudne po obudzeniu Roczniaki i dwulatki 8
O Stawy biodrowe. Dziecko 4 mce Potrzebuję porady 3
Kinga@aaa Roczne dziecko je tylko mleko Potrzebuję porady 3
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
X Ciagle mysle o dziecku Potrzebuję porady 5
C Jak odłuczyć nocnego karmienia 7 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 27
U Czy 9 miesięczne dziecko może polknac monetę niezauważalne? Potrzebuję porady 5
N Zasiłek opiekunczy, opieka, L4 na dziecko Potrzebuję porady 1
P Koronawirus a starania o dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 111
Sylwia maybe baby Starania Potrzebuję porady 17
C Dziecko zamiast jeść w dzień je w nocy Potrzebuję porady 6
kaddafi4321 Dziecko cmoka mimo poprawnego przystawienia BB położna radzi mamom 3