reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub czy dziecko?

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 499
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
 
reklama
Rozwiązanie
U nas wszystko po kolei, pierwsze ślub, później mieszkanie, a dopiero później dziecko. Mamy jeszcze sporo czasu więc na razie się nie przejmujemy i skupiamy na organizacji ślubu. Robimy go w sali weselnej, takiej typowej karczmie. Tu idealnie sprawdzi się nam napis Love drewniany od Link do: 👰🤵Dekoracje ślubne, weselne, dla firm - Bielsko, Katowice | Szykownie Zobaczcie sobie ich dekoracje weselne jeżeli też organizujecie wesele.
reklama
Kochana ale można mieć i ślub i dziecko nie rozumiem w jaki sposób to koliduje? [emoji2] ja mam 1.5 rocznego brzdąca a w czerwcu mieliśmy swój wymarzony ślub i wesele [emoji131][emoji18] mały przespał całą imprezkę, chociaż na co dzień jest mega urwisem to się popisał tego dnia. Mówisz że i tak byście musieli czekać 2 lata to nie możecie czekać w trójkę ? [emoji4]
Może też chodzi finanse;)
 
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
Ja brałam ślub w 4msc... ogarnęłam i przyspieszoną organizację i wizyty lekarskie. Jeśli nie chcesz nic odkładać dasz radę!
 
O to też niestety chodzi. Cichy ślub nie wchodzi w grę, mam swoje wymarzone wesele i jestem zdania, że jak nie stać mnie na wszystko teraz wolę odczekać te 2 lata i mieć swój piękny wymarzony dzień :D
To też ważne ale w tej kwestii nie poradzę. Sami wiecie na co Was stać. Co możecie mieć po kosztach co za przysłowiową flaszkę.
Ciąże możesz peowadzić na NFZ wtedy płacisz tylko za leki. Ubranka / wyprawka z drugiej ręki może być ładna i tańsza. Tak jak ciuchy ciążowe. Szczególnie że to rzeczy zazwyczaj krótko używane. Można okroić liczbę weselnikow. Można prosić zamiast kwiatów o wyprawke. No to już kwestia kreatywności.
 
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
Mój lekarz mówił ze to głupoty co niektórzy mówią o tych 2 miesiącach a wierze mu bo pracuje w renomowanym szpitalu. Powiedział ze najlepiej poczekac Ok 3 cykli lub nawet pół roku. Lepiej nie ryzykować i poczekac aż macica będzie w dobrym stanie hormony się uspokoją i przede wszystkim twoja psychika pozwoli na kolejna ciąże. Ciężko się uporać z żałoba w miesiąc czy dwa
 
Ostatnia edycja:
Tak ja dziewczyny piszą Ty musisz wiedzieć co tak naprawdę chcesz. Ze swojej perspektywy mogę napisać ze my mamy juz 10 letniego syna ( wpadka ) i drugie w drodze (planowane ) i żyjemy bez ślubu na którym też mi zależy bardziej niż mojemu. Ale nic na siłę co ma być to będzie.
 
reklama
Do góry