reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślub czy dziecko?

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 553
Potrzebuje porady ;)
Dziewczyny jestem już z moim narzeczonym sporo czasu. Zareczylismy się w tym roku. Zaczęlismy planowac slub. W między czasie zaszłam w ciążę, niestety zakończyła się poronieniem :(
Zawsze chciałam mieć dzidzie byłam najszczęśliwsza jak zobaczyłam na teście siwe krechy. Załamałam się po tym wszystkim. Potrzebuje rady. Nie wiem co teraz zrobić. Bardzo chciałabym dziecka teraz tym bardziej, że lekarz powiedział, że po poronieniu w ciągu dwóch mięsiy powinnam się starać ponieważ i ciało i umysł był i jest nastawiony na dziecko. Bardzo też chciałabym ślubu.. Na salę, ktora wybraliśmy trzeba czekać 2 lata minimum. Jednak nie wiem czy ogarnę dwie sprawy na raz. Czy ktoś miał podobna sytuację? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*
 
reklama
Rozwiązanie
U nas wszystko po kolei, pierwsze ślub, później mieszkanie, a dopiero później dziecko. Mamy jeszcze sporo czasu więc na razie się nie przejmujemy i skupiamy na organizacji ślubu. Robimy go w sali weselnej, takiej typowej karczmie. Tu idealnie sprawdzi się nam napis Love drewniany od Link do: 👰🤵Dekoracje ślubne, weselne, dla firm - Bielsko, Katowice | Szykownie Zobaczcie sobie ich dekoracje weselne jeżeli też organizujecie wesele.
@Sandrus.k u mnie będzie tak samo :) zaręczyliśmy się w marcu, data ślubu 21 września. Jak już było wszystko gotowe to koniec czerwca ( 2 tygodnie temu) dowiedziałam się, że jestem w ciąży i super :) boję się tylko o sukienkę bo wybrałam najbardziej obcisłą jaka była :D
 
reklama
Na razie trzymam się tego, że jak zarezerwujemy sale, na którą i tak czekamy 2 lata to akurat w między czasie może się uda zobaczyć dwie kreseczki :D
Boję się tylko, że po poronieniu długo będę dochodzić do normalności i nie będę mogła tak szybko zajsc w ciążę..
 
Na razie trzymam się tego, że jak zarezerwujemy sale, na którą i tak czekamy 2 lata to akurat w między czasie może się uda zobaczyć dwie kreseczki :D
Boję się tylko, że po poronieniu długo będę dochodzić do normalności i nie będę mogła tak szybko zajsc w ciążę..
Kochana, jesli nie jestes gotowa na dziecko to poczekwjcie heszcze, zebys nie zamartwiala sie niepotrzebnie.
 
Kochana, jesli nie jestes gotowa na dziecko to poczekwjcie heszcze, zebys nie zamartwiala sie niepotrzebnie.


Jestem bardzo gotowa! A nawet bardziej niż bardzo :D jednak chciałam na spokojnie urządzić ślub by na wszystko mieć czas, ale chyba dam radę:p już nie mogę się doczekać by zobaczyć dwie kreseczki:D teraz czekam tylko na zielone światło:p
 
Jestem bardzo gotowa! A nawet bardziej niż bardzo :D jednak chciałam na spokojnie urządzić ślub by na wszystko mieć czas, ale chyba dam radę:p już nie mogę się doczekać by zobaczyć dwie kreseczki:D teraz czekam tylko na zielone światło:p
No to glowa do gory, bedzie dobrze. :3 na pewno dacie rade ogarnac to wszystko razem :3
 
Pewnie, że można to pogodzić. U nas się to po prostu finansowo nie spięło. Więc wybraliśmy, że najpierw powiększamy rodzinkę, a później odłożymy na ten nasz wielki dzień. A teraz właśnie podjęliśmy decyzję, ze za rok zorganizujemy wesele, ale też jednocześnie podejmujemy starania o trzecią pociechę, bonie chcemy tym razem takiej dużej różnicy wieku. Więc zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie tym razem :D
Martxx1 trzymam kciuki za wasze plany :)
 
reklama
Pewnie, że można to pogodzić. U nas się to po prostu finansowo nie spięło. Więc wybraliśmy, że najpierw powiększamy rodzinkę, a później odłożymy na ten nasz wielki dzień. A teraz właśnie podjęliśmy decyzję, ze za rok zorganizujemy wesele, ale też jednocześnie podejmujemy starania o trzecią pociechę, bonie chcemy tym razem takiej dużej różnicy wieku. Więc zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie tym razem :D
Martxx1 trzymam kciuki za wasze plany :)

Gratulacje! A ja trzymam za trzecią dzidzie :*
 
Do góry