reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ślub w 15tc

Dołączył(a)
12 Styczeń 2015
Postów
2
cześć dziewczyny, w czerwcu wychodzę za mąż. Razem z narzeczonym planujemy postarać się o dziecko przed ślubem. Wg moich wyliczeń jeśli udałoby się za pierwszym razem byłabym w max. 15 tc. I tu pytanie, czy wg Was brzuszek byłby już na tyle widoczny?
 
reklama
To wszystko jest w dużej mierze totalnie indywidualną sprawą. Zarówno wielkość, pojawienie się, jak i kształt ciążowego brzuszka. Przeczytaj sobie Wielkość brzucha w ciąży i może ten tekst ci trochę podpowie, czego możesz się spodziewać:)
 
U mnie dopiero około 18/20 zaczął pojawiać się brzuch. Ale nie radzę zachodzić w ciążę wcześniej .To Twoja decyzja, ale uwierz, że nudności i różne boleści nie są tym co chciałabyś przeżywać w dniu ślubu.. przynajmniej takie jest moje zdanie. Nigdy nie wiesz jak będzie przebiegała Twoja ciąża. Moja pomijając pierwsze tygodnie , później do 5 msc była bezproblemowa. A teraz.. w zaledwie 2 miesiące tyle się zmieniło, że zdążyłam szpital odwiedzić i leżę w domu, bo nawet chodzić nie mogę. A też znosiłam ciążę niemal idealnie.
 
A ja ślub miałam w 5 miesiacu ciąży i dopiero rozepchało mnie po ślubie, tak jakby czas się zatrzymał i moje ciało też :D Także nie wiem jak to bd w twoim przypadku ja przytyłam kilka dni po ślubie :) No i miałam na tyle duzo szczęścia, bo po ślubie zaczęły się komplikacje ciążowe. Jak na razie jestem w 36 tygodniu ciąży i jeszcze się trzymam :)
 
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Wiem, ze nigdy nie wiadomo jak będzie przebiegała ciąża, ale chęć zajścia w ciąże jest na tyle silne, że nie jestem w stanie myśleć o niczym innym. Ślub zaplanowany od 1,5 roku. Jeszcze wtedy staraliśmy się o dziecko, ale nie wychodziło... Wstrzymaliśmy się te parę miesięcy, chcieliśmy zaczekać do 2-3 miesięcy przed. Zapewne powiecie, że skoro tyle czasu czekaliście to przecież te 5 miesięcy nie zrobi dużej różnicy, ale jednak. Mimo to jestem pełna nadziei że będzie dobrze.
 
Do góry