reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slub:)

Polly, wszystkiego dobrego na nowej drodze!!

Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.

Paula i Michał.
 
reklama
Pauletta, a co z waszym ślubem? Wiem, że jesteś już w domu, ale czy lekarze nie mają nic przeciwko takim wzruszeniom, no i zmęczeniu, bo to dość intensywny czas :)
 
Pytia, jak naraazie dokładnie nie wiemy, ale wiekszych przeciwskazań nie ma, lekarze mowia, ze nie ma sie czego bac. a z restza slub dopiero w pazdzierniku wiec mamy jescze sporo czasu, mam nadziejej, ze jednak wszystko bedzie dobrze i bedziemy mogli sie pobrac:)
 
Polly, wszystkiego co najpiękniejsze :) A te urzędniczki zawsze jakoś tak śmiesznie mówią, ja też dusiłam śmiech w sobie i się zastanawiam ze zgrozą co będzie w kościele..i choć kilka lat już minęło - to jeszcze nie sprawadziłam co będzie :)
 
u mnie inny ternim nie wchodzi juz w gre moi rodzice mieszkaja za granica i tylko na swieta mama dostaje urlop
tydzien po swietach jest sylwester
a jeszcze tydzień po mama musi juz wracac
 
a nie patrzac juz nawet na ceny to nie moge znalesc kucharki
bo ona musi przyjsc z dzien wczesniej wszystko przygotowac a dzien wczesniej jest wigilia
oby sie jakos udalo bo juz zaczynam sie martwic
 
Trzymajcie kciuki za ładną pogodę w tą i przyszłą sobotę, bo mam swoje 2 śluby, 8 cywilny na Węgrzech , 15 kościelny w Polsce.
Jestem zdenerwowana, roztrzepana i zestresowana i jakoś gdzieś w tym wszystkim zagubiło mi się nawet to silne uczucie do mojego przyszłego męża ( mam nadzieje ze jak będzie bo wszystkim to sie odnajdzie z powrotem).
Macie jakiś dobre rady związane ze ślubem i weselem?
 
reklama
Do góry