reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Slub:)

azik pisze:
a Majeczka to już droga bez netową  ?? ;)
Droga netowa nie dalo jakos rady... ;)

Kaska, slub byl dopiero we wrzesniu,trzeba bylo troche nazbierac,a ja w maju juz prace rozpoczelam,wiec w sumie troche to potrwalo- prawie rok po naszej znajomosci wzielismy slub,no a Majeczka tez dopiero 8 miesiecy po slubie poczeta zostala...na wakacjach w Bg...hehehe
Kinga,nie wiem czy wszystkie kobitki z Bg,my z Bartkiem tempo ustalilismy raczej razem,no i ja nie jestem w 100 procentach bulgarka bo mieszana jestem,to moze dla tego tak szybko wszystko wyszlo ;D
 
reklama
benita, będziesz miała co Majeczce opowiadać ;D A jak odziedziczy po Was to tempo, to nieźle będziesz musiała pilnować ;)
 
benita_29 pisze:
azik pisze:
a Majeczka to już droga bez netową ?? ;)
Droga netowa nie dalo jakos rady... ;)

Kaska, slub byl dopiero we wrzesniu,trzeba bylo troche nazbierac,a ja w maju juz prace rozpoczelam,wiec w sumie troche to potrwalo- prawie rok po naszej znajomosci wzielismy slub,no a Majeczka tez dopiero 8 miesiecy po slubie poczeta zostala...na wakacjach w Bg...hehehe
Kinga,nie wiem czy wszystkie kobitki z Bg,my z Bartkiem tempo ustalilismy raczej razem,no i ja nie jestem w 100 procentach bulgarka bo mieszana jestem,to moze dla tego tak szybko wszystko wyszlo ;D

Benita: to wszystko dla mnie zbyt skomplikowane. najważniejsze, że jesteście razem i macie Majcię
 
no a my ślub 16 września bierzemy...tylko jeszcze nie mamy się w co ubrać ;D przed cywilnym kupowałam kieckę dzień wcześniej, przed zamknięciem sklepu :) z kościelnym chyba tak łatwo nie będzie, tym bardziej że teraz jestem dość hmmm obfita w wiadomych miejscach.
ehh nawet mi się myśleć o tych zakupach nie chce..
 
oj kasianka: zachce ci sie zachce ;D

benita: szybka i odwazna jestes ;) ale chyba na dobre to wam wyszlo :p a z maja hmm, chyba wszystko opowiesz tylko z pominieciem odstepow czasu pomiedzy tymi wszystkimi decyzjami hehe
 
reklama
benita, u nas podobne tempo było :D

od IX zaczełam pracę, poznałam Krzyska, od VII zaczęliśmy się regularnie spotykac, a w X był ślub 8)
to było 9 lat temu... ale ten czas zleciał!!!
 
Do góry