reklama

Ślubna sukienka

Temat na forum 'Pytanie tygodnia' rozpoczęty przez aniaslu, 16 Lipiec 2014.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Wczoraj zajrzałam do szafy i zobaczyłam rąbek mojej ślubnej sukienki. Wisi sobie od wielu lat i czeka....w sumie nie wiadomo na co, ale nie zajmuje dużo miejsca i trudno mi się z nią rozstać. A wy, co zrobiłyście z waszymi sukienkami lub co macie zamiar z nimi zrobić? Jaką mają historię?

2. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

moja slubna sprzedalam niecale 2 miesiace po slubie ... poszla na allegro za wiecej niz polowe tego co mnie kosztowalo szycie :) na pamietke pozostaly mi jedynie buty (mialam niezle szczescie bo kupilam dwie pary i obie potargalam zanim doszlam do stolu weselnego !!!

3. reklama
  4. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Moja szczerze mówiąc nie wiem, zostawiłam ją w szafie w domu rodzinnym, ale czy wisi tam do tej pory, czy gdzieś została wyrzucona/upchnięta nie mam pojęcia. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

5. walonienka

walonienka Zaangażowana w BB

Moja w tej chwili spakowana skrzętnie w pudełko, pewnie zostawię do momentu aż moja córka będzie dorosła. A nuż zechce w niej też wyjść za mąż? ;-)
    Suknia odkupiona - kosztowała mnie 100zł :) Przerobiłam ją, dokupiłam pasujące dodatki.
    Mam do niej ogromny sentyment i mimo zmiany w modzie ślubnej myślę, że nawet dzisiaj mogłabym w niej ponownie pójść do ślubu ( z tym samym Mężem , rzecz jasna ).
    Jak na razie przynosi szczęście.

6. Lilla My

Lilla My Fanka BB :)

moja w szafie bo muszę ją obszyć i planuje sprzedać w najbliższym czasie.

7. malinka1

malinka1 3* MAMA

A ja slub kościelny brałam w garniturze :-) Było to 16 lat temu.....małżeństwo sie rozpadło garnitur poszedł gdzies do ludzi....Teraz w październiku wychodze ponownie za mąż i znów bez sukienki..tym razem w dżinsach ,koszuli w krate ot po kowboisku :-D:-D:-D:-D
    Ale miejsca mi dużo nie zajmie w szafie to i problemu co dalej z kreacja zrobić nie będzie :-):-)

8. Amerie

Amerie Fanka BB :)

Moja zajmuje dużo miejsca ze względu na moje gabaryty :-) ale wisi w szafie.
    Wierzę że dane mi będzie zostać jeszcze raz mamą, a może i córki?
    Będzie wtedy miała sukienkę na pamiątkę. Albo do zabawy.

9. klucha09

klucha09 mama Haneczki

moja tez wisi w szafie z mezem sie smiejemy ze jak wytrzymamy 25 lat razem to odnowimy przysiege a ja mam sie w ta kiecke zmiescic

10. reklama
  11. ariska

ariska Fanka BB :)

ja mialam prostą sukienkę i po ślubie ją obciełam, wierzchni materiał wymieniłam na złoty, dołożyliśmy wiązanie złote z tyłu i złote kamyczki i miałam sukienke na wesele :)

12. Kasienka0044

Kasienka0044 Gość

Moja wisi w szafie, myslałam o jej sprzedaży ale jest za bardzo porwana na samym dole i wątpie żeby ktokolwiek chciał ją odkupić

Poleć forum