reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:)

reklama
o kiedy to bylo prawie 6 lat temu, ale moze poprawiny machne na 10-tke, bo 5-tke spedzilam na porodowce;-)

zycze Wam milego, zapadajacego w pamieci do konca zycia wesela, bez bijatyk, klotni i pawii w wc:tak:

i nie ma co sie stresowac, ja procz sukienki i ciuchow dla meza /on jest w wymiarach niestandardowy/ i papierow w usc /ktore zlozone byly na 3 miechy przed slubem/ wszystko zalatwialam bezstresowo na 3-4 tyg przed

zreszta bardziej nas interesowala podroz po
 
Dla tych co się stresują - moja koleżanka, która jest z chłopakiem z 7 lat albo 8, od 3 lat narzeczeni, od kwietnia w ciąży (tydzien roznicy miedzy nami) - właśnie się obudzili i 15.10 tego roku ślub. Od tego tygodnia zaczynają przygotowania. :)
 
wszystkim przyszłym żonom i tym już zamężnym życzę duuużo wytrwałości i miłości:-)
ja jeszcze poczekam z kilka lat nie ma się co oszukiwać, ale i tak jestem szczęśliwa ze mam kochającego i cudownego faceta, i każdej z was takiego życzę!!!!!!!!!(abym tylko nie zapeszyła tego mojego faceta hihi:-))
 
ja wychodze z zalozenia ze lepiej wczesniej niz pozniej i biegać...

my chcemy duze wesele. Mamy duża rodzinę więc chcemy z wszystkimi być w ten radosny dzień :)
 
Właśnie mi się przypomniało, więc propozycja szczególnie dla tych, które ślubować będą w ciepłych miesiącach. Jeśli chodzi o poprawiny. My mieliśmy tylko obiad itp... Nie chcieliśmy granych. Ale rzecz się rozchodzi o alkohol na ten dzień. Kupiliśmy kilka skrzynek piwa, było bardzo ciepło i powiem Wam, że dla wielu to piwko na drugi dzień to był dla wielu ratunek, bo na wódkę już nie mogli patrzeć:) Tylko trzeba w restauracji zaznaczyć, że to na poprawiny, bo jak zaczną rozdawać na weselu i ludzie pomieszają to wiecie co będzie :)
 
reklama
U mojej siostry też było piwo, z beczki, zimniutkie. Tyle, że na weselu - a właściwie przed. bo miała na świeżym powietrzu imprezę i było tak gorąco, że goście złożyli życzenia i ustawiali się w kolejce po piwo. Bardzo zbawienne to było :)
 
Do góry