reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:)

Asteria kochana nie przejmuj się... Staraj się te komentarze wpuszczać jedym a wypuszczać drugim uchem. Miej świadomość, że zawsze znajdzie się ktoś kto będzie niezadowolony - smutna prawda. Jednak pamiętaj, że to Wasz ślub, Wasz dzień. Ty masz się czuć jak księżniczka i Tobie ma się podobać. Pamiętaj - jeszcze się taki nie urodził. coby każdemu dogodził :-)... Te wszystkie ciotki, babcie itp są mądre, ale w większości też miały wesela i to sporo większe od Twojego. Więc się nie łam i zrób tak byście Ty i Twój Ł. byli zadowoleni i szczęśliwi!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasz ślub odbył się w sierpniu 2010 r. i ku naszemu zaskoczeniu wszystko wyszło wspaniale. Do tej pory goście zachwalają, że to było najlepsze wesele na jakim byli. A to za sprawą m.in. zespołu. Moja rada zatem: lepiej więcej zapłacić za lepszy zespół, niż wybrać tańszy, ale kiepski. Nasz grał przy błogosławieństwie, prowadził nas do kościoła i z kościoła na salę. Oczywiście oczepiny, a później poprawiny. Musieliśmy przedłużać salę i zespół na poprawinach, bo goście nie chcieli iść do domu, tak się dobrze bawili.
Gości było chyba 86 i straciliśmy na wszystko koło 35000 zł, nie wymyślając nic poza tym co było potrzebne. Ale prawda jest też taka, że to wyjątkowy dzień i warto sprawić, by był cudowny.
Teraz dopiero myślę nad sprzedażą sukni, choć mam sentyment do niej. Ale może komuś się spodoba, to wklejam linka Suknia z salonu (1782629293) - Aukcje internetowe Allegro
 
a mi sie coraz bardziej odechciewa wesele -i slubu... przynajmniej jesli chodzi o moja rodzine... cały czas jecza... ze zaduzo ludzi chcemy zaprosic - ze nie mamy kasy - a wesele robimy... cały czas sobie czegoś odmawiamy... żeby jakoś było... a kur** nawet na wlasne wesele mam załować ... dodajmy ze nasze wesele planujemy na max 65 os. zygac mi sie chce jak słucham mojej rodziny...
już dziś nie wytrzymałam i powiedziałam babci ze jezeli tak bardzo chce zeby bylo mniej ludzi to jej moge zaproszenia nie dac...

Asteria...
sprawa jest prosta... Twoje wesele... za Twoją kasę i koniec kropka :)
Rodzinie nie dogodzisz... Jak pisze Alka zawsze znajdzie się jakiś co mu cos tam nie odpowiada, nie podoba i tyle...
To jest Wasze święto i ma wyglądać tak jak sobie zaplanowaliście...w takim gronie jak sobie życzycie
Ściskam i zobaczysz, że wszystko jakoś się ułozy, a macie jeszcze trochę czasu, aby poplanować rozsądnie wydatki i poszukać potencjalnych możliwości zaoszczedzenia czy też ograniczenia kosztów...
A wesele jest do tego, żeby się weselić, wiec głowa do gory... ;-)
 
Asteria nie denerwuj się, to Wasze święto i to Wy zrobicie jak uważacie! :)

My jesteśmy po ślubie cywilnym, zaproszeni byli tylko rodzice i świadkowie. Kościelny ślub i wesele chcemy zrobić za rok lub dwa, ponieważ chcemy większość spraw sami załatwić i opłacić to rozłożyliśmy wszystko w czasie. Oczywiście też osób nie zadowolonych się kilka znalazło, ale to my decydujemy więc się nie przejmujemy gadaniną.
 
jejku dziewczyny dziekuje;) podniosłyście mnie troszke na duchu... bo w czoraj przeplakałam cały wieczór... teraz hormony mi chyba daja znac bo normalnie bym to zlała... i zrobila jak mi sie podoba;)
 
Asteria...ja też byłam zła, ale już mi przeszło;) nie ma co się stresować...zawsze znajdzie się ktoś komu się nie będzie podobać:) to normalnie:)
 
reklama
Kwiatki to nie wiemy bo ma byc wszystkie idelanie zgrane z sukienką:-) beda albo piwonie albo eustomy z kombinacją innych kwiatkow :)

ja miałam eustomy z innymi kwiatkami, bukiecik miałam w takim rożku z rączką, dobrze się trzymało jak ręce spocone z emocji;-)

Asteria to ceny jeszcze nie takie duże, ja płaciłam chyba 160 zł z poprawinami ale ja robiłam w mniejszym miescie dlatego taniej, no i 3 lata temu już
 
Ostatnia edycja:
Do góry