reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:)

no u nas roznie zalezy czy to restauracja, gosciniec, czy pałac lub Bog wie co jeszcze...
my mielismy wersje podstawowa 170pln i rozsz 260. Padło na drugą bo tam gdzie robimy to podstawowa to troszkę niby mało wychodzi...

ja bukiet bez rączki.
Dalej czekam na wycene dekratorki nie mogę sie doczekac co wymyśliła :))))
w kosciele bedziemy mieli cos takiego

http://www.ceremonia.poznan.pl/index.php?k=strony_p&m=9&ns=24&pns=13&pns2=7

6 rzad od dołu. Te stojaki
 

Załączniki

  • mask55.png
    mask55.png
    654 bajtów · Wyświetleń: 104
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelina:) tak gdzie ja robię to ceny zaczynają się od 186 zł, a kończą na 240:) i to samo menu, bo do tego korkowe, alkohol, napoje i trzeba liczyć te dodatkowe 100 zł na łba...;/
 
Marciaa taki kolor:D? cudna jest, sama bym ją założyła no, ale już troche za późno. w ogóle to ciągle mam wrażenie, że jeden ślub to dla mnie za mało, powinnam co roku go odnawiać bo tyle pięknych sukienek a ja mogłam założyć tylko jedną:p
 
reklama
sukienka jest przesliczna i pewnie gdybym robila sobie odnowiny jakies i gdybym takich szerokich barow nie miala jak mam no i gdybym byla wyzsza to bym z mila checia w taka kiecke sie wpakowala

tak sobie o tych slubach piszecie, wiec moze pogadam z mezem i moze na 10-tke odnowiny zrobimy:rofl:
 
Do góry