reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:)

reklama
widzę Marciaa, że Ty bajkowe sukienki lubisz:):) ja za suknią zacznę się rozglądać w maju/czerwcu:D jak schudnę:p bo wcześniej nie ma sensu:p bo i tak się w nic pewnie nie zmieszczę:p

ostatecznie termin ślubu mamy na 25 sierpnia:) ufff...przynajmniej sala nam odpadnie już...;) będziemy robić w hotelu nadmorskim w gdynii nad samym morzem:):)
 
Pozno kochana sie chcesz zabrac...chyba ze chcesz uzywana
ja musze predzej. Zobacze pazdziernik/listopad nowe kolekcje.
Lubie bajkowe i lubie prostote...ja taka mieszana jestem. W tej kwesti chcę poszaleć :) oczywiscie w granicach rozsadku
 
Anastazzja maj czerwiec to za póżno! W salonach na kiecki czeka się ok 3 miesiące - lepiiej mieć zapas czasowy.... a jak chcesz szyć, to musisz mieć termin zaklepany
 
reklama
haha:p Liv:p bardzo możliwe:)

w kwietniu czy marcu będę jeszcze gruba;P i każda sukienka będzie na mnie wyglądać źle;P więc wtedy nie ma sensu kupować:p a suknie zawsze jakąś znajdę:p a jak nie to pójdę nago:D
 
Do góry