reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SLUBY OGOLNIE :D

ostatnio byliśmy ze Skrzatką na ślubie naszej przyjaciolki. ona polka on z USA zreszta tam mieszkaja i rok temu wzieli cywila a teraz sie pobierali koscielnym u nas . bajer :)

P.S. Agatie a tobie nie lepiej u nas zalatwic? skad jestes w Polsce?
 
reklama
mieszkam tutaj na stale i studiuje wiec na za dlugo nie moge wyjezdzac(w Polsce miesiac trwa zalatwianie formalnosci)
poza tym narzeczony moze tu ze mna legalnie mieszkac tylko jezeli bedzie moim mezem inaczej nie ma szans....Belgowie sie czepiaja strasznie

impreza szykuje sie u nas calkiem niezla :D
juz duzo chetnych gosci, a czesc formalnosci zalatwiona :D
 
Mamy ustalony termin slubu na 28.01.06 czyli dokladnie jak chcielismy ;D ;D ;D
ogromnie sie cieszymy bo to byl jedyny dzien kiedy moj brat moze przyjechac.....ech, co my sie nabiegalismy po urzedach, ale super, MEGA super :laugh: ;D :laugh:
 
Agatatje to super ze tak Wam sie udalo, jak chcieliscie:))))
Powodzenia i zeby to byl piekny dzien i czekamy na relacjie i fotki!!!!!!
 
rodzinka sie juz niedlugo zwali razem z cyfrowka wiec sie napstrykamy fotek ze hoho :D
w koncu ten moj brzusio pokaze ;D ;D ;D
 
mamy juz obiecane male wesele :D
nasz znajomy ma knajpe i w prezencie slubnym zorganizuje nam impreze dla rodzinki :D
zadne tam wielkie tance i hulanki, ale na pewno dobre zarcionko ;D
a jutro ide przymierzac sukienke slubna, juz nie moge sie doczekac!
jeszcze tylko zaproszenia musimy porobic i powysylac
zrobimy cos na kompie wiec pewnie tutaj wkleje :laugh:
 
zawiadomieniebzn.jpg
 
Mnie sie podoba bardzo :) Sami tez robilismy zaproszenia, wizytowki na wesele i plakat ktory wisial za nami podczas wesela ;D
 
Agatko - bardzo oryginalne zawiadomienie. Mnie sie również bardzo podoba.
Dopiero dziś doczytałam (gapa ze mnie!)- date ślubu- suuper!!!Myslami będziemy z Wami:)!- Trzymam piątaski, by dalej spełnialy się Wasze marzenia!!!!!!!!

a u mnie minęło 13 stycznia - pięc lat od zareczyn:)..łomatko jak ten czas zasuwa:)
 
reklama
Agatko - bardzo oryginalne i sympatyczne zawiadomienie :) :) :) :)Powodzenia i zeby wszystko wypadlo po Waszej mysli!!!!
I super zabawy do samego rana:)))
A my w tym roku bedziemy swietowac druga rocznice slub.Tez mi zlecialo..
 
Do góry