reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluby wesela- organizacja;-)

dib2 -jak dla mnie bomba slicznie wygladałas a ta pojedyncza rozyczka prezentuje sie pieknie.......................coraz bardziej przekonuje sie do pojedynczego kwiatka
 
reklama
Dzięki
chciałam mieć bukiet z bzów lub słonecznika ale we wrześniu ich nie było :-(
Więc wziełam to co było. Nie mialam problemów z noszeniem kwiatka. Koleżanka miała ładny wijący się po ręce bukiet ale był ciężki bo w środku miała zbiornik na wode. Ślub miałam bardzo rodzinny nawet wójek - ksiądz udzielał mi ślubu. Teraz zaprosiłabym więcej znajomych. oprócz rodziny miałam tylko 3 pary przyjaciół.
 
A co do ceny to pomyliłam się. Płaciłam za róże 40 zł a nie 80. (80 płaciłam za przyozdobienie kościoła). W tym samym dniu co ja ślub brały 3 pary więc za kwiaty w kościele nie płaciłam sama
 
jedno Zmieniłabym w swoim weselu na 100% a mianowicie muzyke. wziełabym DJ zamiast zespołu. bo miałabym orginalne wykonania puiosenek których orkiestra nie umi wykonac. a jestem zwolennikiem muzyki z lat 60 - 90 na weselu plus disco polo oraz piosenek w stylu lambada i Carrapicho
 
dib2 no ja wlasnie bede miała dj wziełam go dlatego ze tak jakmowisz cce miesz wszystko ladnie i pikenie a nie falszujaca orkiestre i przekrecajacom słowa piosenek zagranicznych:tak::tak::tak:
 
Pinka i bardzo dobrze zrobiłas. Teraz już wiem jaki błąd zrobiłam i wszystkim odradza orkiestre. chociaż moja koleżanka znalazła tanią i osoby w przedziale 23 - 25 lat więc fajnie zagrali. Ja miałam pecha bo 40 letni koleś spiepszył mi wesele. Dobrze że miałam wodzireja który uratował sytuacje
 
hej jak widać jestem jeszcze początkująca na tym forum, no ale mam nadzieje że szybko nadreobie zaległości, my właśnie zaczynamy planować wesele tak na przyszły rok i kompletnie nie wiem od której strony to ugryźć, na szczęście latania po urzędach nie mamy bo cywilny już za nami a oboje jesteśmy z parafii w której będziemy brać ślub, chciałabym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań, mianowicie, ile tak mniej więcej kosztuje wynajęcie autobusu na przewóz osób, wiem ze to na pewno w dużej mierze zależy od kilometrów (u nas będzie 13 km), no ale tak w przybliżeniu gdyby któraś z was mogła mi udzielić odpowiedzi byłabym bardzo wdzięczna oraz ile naprawdę potrzeba kwiatów na całe wesele (ołtarz, do wiązanek i butonierek, na stoły i auto) i jakiego rzędu to koszt, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich informacji proszę o pomoc!!!
 
hej jak widać jestem jeszcze początkująca na tym forum, no ale mam nadzieje że szybko nadreobie zaległości, my właśnie zaczynamy planować wesele tak na przyszły rok i kompletnie nie wiem od której strony to ugryźć, na szczęście latania po urzędach nie mamy bo cywilny już za nami a oboje jesteśmy z parafii w której będziemy brać ślub, chciałabym uzyskać odpowiedzi na kilka pytań, mianowicie, ile tak mniej więcej kosztuje wynajęcie autobusu na przewóz osób, wiem ze to na pewno w dużej mierze zależy od kilometrów (u nas będzie 13 km), no ale tak w przybliżeniu gdyby któraś z was mogła mi udzielić odpowiedzi byłabym bardzo wdzięczna oraz ile naprawdę potrzeba kwiatów na całe wesele (ołtarz, do wiązanek i butonierek, na stoły i auto) i jakiego rzędu to koszt, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich informacji proszę o pomoc!!!


witaj co do autobusu to ja nie pomoge bo nie mam pojecia ale co do reszty to sie postaram otoz ja slubuje za 2 miesiace i najpier szukalam restauracji:tak::tak: i pytalam o wolne terminy na miesiace ktore mnie interesowały jak juz znalazlam to zadzwonilam do ksiedza czy mu pasuje tego i tego dnia pasowała wiec data slubu dosc szybko ustalona:tak::tak::tak::tak: jesli chodzi o kwiaty to zalezy od ciebie ja nie bede miesz przesadnie duzo kwiatow kilka stron dalej jak sie coofniesz to wkejalam zdjecia dekoracji kosciola bukietow itp....................a co do kasy to sprawa indywidualna kazdego ksiedza za zwyczaj jest co łaska:-D:-D:-D:-D:-D


a nauki macie jesli nie to radze najpierw to zalatwic:tak::tak::tak:
 
dzięki pinka25 ja też nie będę mieć dużo kwitów moim zdaniem mało skromnie to elegancko, z dużą ilością szybko mozna przesadzić a ile planujesz przeznaczyś na wszystkie kwiaty na ślub wesele itd???
 
reklama

Podobne tematy

Do góry