reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluby wesela- organizacja;-)

haahhaha masz racje Picolo trzasne na stół ehheheehhe
a co do fryz to sama nie wiem mam dylemat czy teraz zapuszczac cz poprostu cosik z krótkich wymyslec ehehhe

no a jak przecież jest nowa moda nie :confused: że się alkoholu nie stawia ;-)...żartuje


Pinka chyba za dużo nie urosną co :confused: ja bym na twoim miejscu strzeliła jakąś fajną fryzurkę z krótkich włosów :tak:
 
reklama
haahhaha masz racje Picolo trzasne na stół ehheheehhe
a co do fryz to sama nie wiem mam dylemat czy teraz zapuszczac cz poprostu cosik z krótkich wymyslec ehehhe


Kurcze ja bym sobie chyba zapuscila wloski:tak:Bo z dluzszych zawsze mozna zrobic jakiegos fajnego koczka ;-)Chociaz z krotkich tez mozna zrobic jakas fajna fryzurke:tak:
 
PINKA oj sporo masz teraz na głowie, szperanie, szukanie, wymyslanie...nie zazdroszczę, ja tez organizowałam swoj slub siedząc tu w Irlandii, wiem co to za stres, a po czasie stwierdzam, ze niepotrzebne były te nerwy i całe to zamieszanie, było fajnie i ubawiłam się super, wódeczka robi swoje :-p:-D
Pytałas o włosy, tak to moje naturalne, niegdys miałam dłuzsze, za posladki, ale juz mnie wkurzały, wiec scielam, teraz mam takie do ramion, bo w grudniu rowniez odwiedziłam fryzjera :tak:
A Tobie proponuję troche zapuscic włosy i zrobic sobie romantyczne loki, masz tak drobniutką i szczuplutką buzie, ze będą Ci pasowały, bujne loki wokól twarzy nadadzą jej objętości ;-)
 
Nata- niom masz racje ja sobie zeszyt kupilam A4 i wszystko pisze notuje licze przeliczam masakra czasami to az mi sie w głowie kreci heheheh...............

moj chlopina juz mnie wydelegował na 1 dzien do polski by sale zobaczyc zaplacic itp;-))))))) wiec bede miała jedno dniowy wypad ehhehe


marzy mi sie by moja niunia szła pierwsza i sypala kwiatki a ja za nią:-D:-D:-D:-D a moj sie smieje ze bedzie dwa kwiatki do buzi i jeden wyrzuci przed siebie i tak na zmiane hehehhe ja by tak robiła to mnie nie ma lezę i kwicze hihi
 
Gosia- albo i tak moze byc:-D:-D:-D:-D:-D:-D
moje dziecko jest nieprzewidywalne wiec kto wie musze jeszcze chłopca wytrzasnac mniej wiecej w wieku wiki albo wzroscie heheh zeby obraczki mi niósł hehehe

ale wymyslam nie wesele na 30 osób a oprawa jak by conajmnie prezydentowna sie chajtała :tak::tak::tak::tak:ma byc skromnie ale z klasą
 


Suknia mojego własnego projektu szyta na zamówienie w Kłecku. Wesele zorganizowane w Olimpii na 90 osób,dekoracje w kościele przez firmę dekoracyjną były robione,jutro wrzucę zdjęcia bramek w kościele,szyfonów między świecznikami itp itd...
 
reklama

Podobne tematy

Do góry