reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słuchanie serca 6 tydzień ciazy

Donka1987

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2020
Postów
26
Cześć, podczas badania usg lekarz bez mojej zgody włączył na moment głos serca. Badanie było w 6 tygodniu ciazy. Martwię się, ze zaszkodził dziecku. Jakie macie doświadczenia? Podobno pare lat temu przed tymi doniesieniami kobiety do 8 tygodnia ciazy słuchały serca.
 
reklama
To chyba taka sama prawda jak to, że USG powoduje autyzm.
Czy może ktoś polecić jakąś literaturę na ten temat? Na jakiej zasadzie miałoby to szkodzić? Przecież i tak na USG uwidacznia się akcje serca...
 
Ja miałam pierwsza wizyte w 5t6d i serduszko już biło, ale nie słuchaliśmy, bo lekarz powiedział, że nie chce kierować większej mocy na zarodek. Może coś w tym jest, sama nie wiem.
 
reklama
To chyba taka sama prawda jak to, że USG powoduje autyzm.
Czy może ktoś polecić jakąś literaturę na ten temat? Na jakiej zasadzie miałoby to szkodzić? Przecież i tak na USG uwidacznia się akcje serca...
IMG_20201220_082907.jpg


Też miałam Doppler w 7tc i dziecku nic się nie stało ale faktycznie trwał króciutki dosłownie 10 sekund.
 
Do góry