reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz, a sperma

reklama
Nie tłumacz się bo po co? Każda Twoja wiadomość będzie atakowana.
Ja też nie czuje w środku że mąż doszedł.. Jeżeli się długo staracie rozumiem jego spięcie.. Sama takiego spięcia doświadczalam.. Sex później nie był przyjemny.. Ważne jest abyście porozmawiali ze sobą. Może winko?
Ja tak apropo winka - az się rozmarzyłam licząc, ze do porodu tuż tuż, potem połóg/karmienie i będę mogła sobie nalać lampkę wytrawnego białego po tak dluuuugim czasie 😍
 
Po co w was tyle jadu? Sprawia wam to radość?....
Ale że gdzie ten jad widzisz ?
Wydaje mi się ze sposób odpowiedzi dostosowany jest do zadanego pytania ....

Moze tak, znajdź różnice:
"Jak odróżniacie wypływającą (niestety u mnie w małych ilościach) spermę od waszego śluzu?"

i

"HEJ dziewczyny, od x miesięcy staramy się o dziecko, sex jest regularny, dość często, czasem wydaje mi się ze mój partner we mnie nie dochodzi mimo zapewnień ze jest inaczej. Nie chce go naciskać i rozmawiać z nim na ten temat narazie. Chciałabym zacząć od obserwacji, może macie jakieś rady jak odróżnić śluz od spermy? Z góry dzięki! "

Uważam że dużo zależy od tego w jaki sposób zadane jest pytanie 🤷🏽‍♀️ zwłaszcza w momencie jeśli ktoś dzieli się z Wami swoimi radami ZA DARMO
 
Ja tak apropo winka - az się rozmarzyłam licząc, ze do porodu tuż tuż, potem połóg/karmienie i będę mogła sobie nalać lampkę wytrawnego białego po tak dluuuugim czasie 😍
no weź! Też czekam i tez możliwe, że w sylwestra jak Ty😁
Ja jak nigdy nie piłam - nie mogę a bym chciała... Dziwne to wszystko 😂
 
Proszę przeczytać komentarze.. gdy stara się już dłuższy czas o maleństwo, to potem człowiek chwyta się tego co może, by nie robić sobie znów nadziei bądź robić uzasadnione... wiedzieć jak odróżnić czy sperma trafiła „tam gdzie trzeba” i są szanse w danym miesiącu czy nie
A nie lepiej lekarz i diagnoza?
Hm, czasami zdarza się tak ze przy wyjściu poleje się tam gdzie nie trzeba? Po co w was tyle jadu.. naprawdę to przykre
To facet wyciąga w czasie wytrysku?
 
Nie ma w nas jadu tylko od wczorah zadajesz masę dziwnych pytań typu czy to sperma czy śluz, czy sperma wypływa, czy sperma trafiła tam gdzie trzeba itp. Tego nie wie nikt oprócz was skoro uprawiacie seks i kończy w pochwie to chyba trafia.
Jeśli dlugo się staracie to pytanie jakie badania wykonaliście do tej pory? Bo to chyba ważniejsze niż ilość spermy, która wypłynęła.
badanie spermy, leczenie pcos, monitoring... jeśli tak bardzo cię to interesuje.. zastanawiam się czy na tym forum jest moderator bo widzę ze większość z was szuka dziury w całym i relaksu z robienia sobie kpin. Jak nie ma jedna czy druga z was nic mądrego do dodania to nie odczytujcie i nie komentujcie, po co tracicie czas? Na „głupia idiotkę” która ze mnie robicie?.... żałosne to jest naprawdę i spokojnie, nie zacierajcie raczek do daleszej wymiany zdań bo mam ciekawsze życie. Jak nie wiem- to się nie wypowiadam, jak pytanie jest „infantylne” tez się nie wypowiadam, bo to ze dla mnie jest takie nie znaczy ze kogos dana sprawa nie trapi. Wam tez to radzę, a karma i chamstwo wraca
 
Więc może podsumuje. Nie możecie się tak wzajemnie spinać żeby tylko 'dojsc' i żeby doszło do zapłodnienia. Do roku starań to normalny czas o każdej pracy w każdym cyklu jest 30% szans żeby się udało. Wiem jak Cię to może męczyć, sama się starałam nie tak dawno... Ale wiem, że to mi nie pomagało. Czerpcie na wzajem radość ze stosunków, niech one będą naturalne, nie wymuszone. Po roku niepowodzeń udajcie się na badania do lekarzy (mąż/partner) oczywiście też. Życzę żeby się udalo jak najszybciej ale nie rób sobie więcej krzywdy i tak jak napisałam żyj normalnie a przynajmniej się postaraj. 😊
 
badanie spermy, leczenie pcos, monitoring... jeśli tak bardzo cię to interesuje.. zastanawiam się czy na tym forum jest moderator bo widzę ze większość z was szuka dziury w całym i relaksu z robienia sobie kpin. Jak nie ma jedna czy druga z was nic mądrego do dodania to nie odczytujcie i nie komentujcie, po co tracicie czas? Na „głupia idiotkę” która ze mnie robicie?.... żałosne to jest naprawdę i spokojnie, nie zacierajcie raczek do daleszej wymiany zdań bo mam ciekawsze życie. Jak nie wiem- to się nie wypowiadam, jak pytanie jest „infantylne” tez się nie wypowiadam, bo to ze dla mnie jest takie nie znaczy ze kogos dana sprawa nie trapi. Wam tez to radzę, a karma i chamstwo wraca
Dziewczyno ogarnij się [emoji2298]
Nic złego ci nie napisałam ani ja ani żadna z dziewczyn, szukasz afery albo jesteś trollem.
Większość dziewczyn tutaj się stara lub starało dużo dłużej niż ty i jakąś wiedzę posiada, która mogłoby się podzielić i Ci pomóc ale skoro wolisz dalej grzebać w śluzie ze spermą to powodzenia.[emoji122]
 
Sperma ma "pewien zapach" Śluz jest bezwonny.. Wydzielina jest śliska i nie wysycha szybko..

Ja nie rozumiem, skoro ktoś zadaje pytanie to jest mnóstwo pytań a po co a kto a tamto.. Zamiast odpowiedzieć jeżeli się wie..
bo to brzmi jakby jakiś facet się podszywał pod kobietę i pytał, bo raczej my kobiety odróżniamy swoje sluzy od spermy …..
 
reklama
Ja nie jestem specjalistką bo po stosunku nie rozdzielam spermy od śluzu na czynniki i jej nie wącham bo nie widzę takiej potrzeby. Chciałam się tylko dowiedzieć po co ktoś tak robi?
Spermy się od siebie różnią, wydzieliny też. U każdego może to wyglądać inaczej. Inna barwa, konsystencja, zapach. Trzeba zaobserwować u siebie.
dokładnie pozatym jak ktoś kończy w pochwie to raczej coś tam wyleci bo co ma wylecieć , a jak nie skończy to nie. Ja wogole nie rozumiem sensu tego pytania.
 
Do góry