reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz koloru kawy z mlekiem w 5tc?

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Dzień dobry wczoraj moja lekarka potwierdziła 5,5 tygodniową ciąże bylo widać pęcherzyk ciałko żółte na razie brak zarodeczka ale uspokoiła ze na usg za 2 tygodnie juz powinno byc widać. Jednak dzisiaj zauważyłam na bieliznie troszkę śluzu po zaschnięciu miał kolor takiej kawy z mlekiem nie bylo go dużo tyle co standardowo tylko kolor inny broń Boże nie była to czysta krew albo jakieś brązowe, brunatne plamy ale zaniepokoiło mnie to bo tyle sie mówi o tych plamieniach które zwiastują tylko jedno dodam ze nic mnie nie boli a niestety moja pani doktor dzisiaj i jutro jest na dyżurze w szpitalu i nie mam jak z nią o tym porozmawiać czy któraś z was tak miała?
 
reklama
Nie każde plamienie w ciąży oznacza tylko jedno. Jednak u każdej kobiety moze znaczyć coś innego. Nie stresuj sie, odpoczywaj i poczekaj na kontakt z lekarzem,bo on będzie wiedział najlepiej. ;)
 
Ja mialam 3 razy obfite krwawienia w 1 trymestrze i byłam na IP i zawsze mnie zbyli że to normalne. Faktycznie dziecku nic nie jest. Brązowe plemienia tez mialam i nawet juz tego nie zglaszalam. To moze byc wszystko albo nic, ale zdecydowanie częściej nic zlego się nie dzieje. Pierwsza zasada - nie panikuj.
 
A może jest po badaniu takie lekkie plamienie,skro dzien wczesniej miałaś? Ja po wizycie w ciąży mialam brazowe plamki,ale Pani doktor ostrzegla mnie ze może tak wystąpić.
 
Jestem w 5tc i m dokładnie tak samo. Niestety nie mieazkam w pl i do 12tyg ciąży nie mogę spodziewać się żadnej pomocy. Wizytę w pl mam w poniedziałek. Zaszłam mimo endomwtriozy co jest dla mnie cudem. Bardzo mnie to niepokoi :(
 
Dopóki plamienie jest brązowe to nie ma się czym martwić. W miarę możliwości leżeć, nie podnosić nic ciężkiego i odpoczywać. Jak macie możliwość to można wziąć luteine lub duphaston bo to lekarze zwykle dają na plamienia.
 
No i Jak u Ciebie ? Uspokoiło się czy nadal plamienia? Daj znać,trzymam kciuki !
Witaj, bylan w pl u lekarza. Wszystko ok, dostalam leki i plamienie powoli ustaje. Gin powiedział ze w moim przypadku to może być endometrioza. Najważniejsze ze jest ok. Niestety kiepsko się czuje. Na nic nie mam sił, spie całymi dniami :/
 
reklama
Witaj, bylan w pl u lekarza. Wszystko ok, dostalam leki i plamienie powoli ustaje. Gin powiedział ze w moim przypadku to może być endometrioza. Najważniejsze ze jest ok. Niestety kiepsko się czuje. Na nic nie mam sił, spie całymi dniami :/
A sennosc to przypadkiem nie najbardziej standardowy objaw ciazy?:) ciesze sie ze sie uspokoiło, odpoczywaj!
 
reklama
Do góry