reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz płodny 3 dni po skończonej @ a wiesiołek?

Cocco

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Sierpień 2020
Postów
56
Hej kobietki
Mam lekką zagwostkę... otóż sytuacja następująca.. koniec @, 7 dc, cykle 28-31 (bardziej jednak te 31, tak sądzę) i nagle śluz jak białko kurze.
Zachodzę w głowę co się dzieje, bo od paru dni suplementuję wiesiołka, czy to możliwe żeby tak to zadziałało na fazę owulacji? Śluz jeszcze podbarwiony jak plamienie... Nie będę owijała w bawełnę, 6 dc "rekreacyjnie" (😂) doszło do współżycia i tak się zastanawiam czy to jakieś anomalie "powiesiołkowe" czy jednak, być może, w coś się wstrzeliłam? Czy któraś z Was miała takie sensacje? Dodam, że okres był ubogi, bardziej jakby kot napłakał aniżeli normalnie..
 
reklama
Hej kobietki
Mam lekką zagwostkę... otóż sytuacja następująca.. koniec @, 7 dc, cykle 28-31 (bardziej jednak te 31, tak sądzę) i nagle śluz jak białko kurze.
Zachodzę w głowę co się dzieje, bo od paru dni suplementuję wiesiołka, czy to możliwe żeby tak to zadziałało na fazę owulacji? Śluz jeszcze podbarwiony jak plamienie... Nie będę owijała w bawełnę, 6 dc "rekreacyjnie" (😂) doszło do współżycia i tak się zastanawiam czy to jakieś anomalie "powiesiołkowe" czy jednak, być może, w coś się wstrzeliłam? Czy któraś z Was miała takie sensacje? Dodam, że okres był ubogi, bardziej jakby kot napłakał aniżeli normalnie..
U mnie taki sluz jest wlasnie po stosunku na dzien po nim nie tylko w owulacje :)
 
U mnie taki sluz jest wlasnie po stosunku na dzien po nim nie tylko w owulacje :)
Właśnie nigdy tak nie było, owszem, wilgoć wilgocią ale było to zgodne ze śluzem wg cyklu.
W każdym bądź razie, wezmę to pod uwagę bo myślałam że już sobie wszystko rozstroiłam tym wiesiołkiem i że cykl zwariował 😂
 
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja jak miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ?
 

Załączniki

  • IMG_20200901_123154.jpg
    IMG_20200901_123154.jpg
    563,3 KB · Wyświetleń: 774
reklama
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja jak miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ?
Po co robisz tyle testów? Robi się je tylko do pierwszego pozytywnego. Później nie ma sensu. Poza tym 5 czy 6 dni po owu to za wcześnie aby mówić o jakiejkolwiek ciąży.
 
Do góry