reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz plodny przez caly cykl

reklama
Nie, mam jeszcze z in vitro, a teraz chodzi mi po glowie, czy moze za wczesbie nie zrobilam tesru z krwi :p
Owulacja wedlug aplikacji 12.09, implantacja wyczuwalna prawdopodobna 21/22.09. Dzisiaj 27.09..
po implantacji w ciągu 48h wytwarza się hormon beta HCG więc beta z krwi już jest wiarygodna. Chyba, że owulacja się przesunęła. Nie ma co patrzeć na aplikację
 
Nie, mam jeszcze z in vitro, a teraz chodzi mi po glowie, czy moze za wczesbie nie zrobilam tesru z krwi :p
Owulacja wedlug aplikacji 12.09, implantacja wyczuwalna prawdopodobna 21/22.09. Dzisiaj 27.09..
Może spróbuj jeszcze za dwa dni 🤔
Ja też mam synka i marzy mi się drugie 🤭
Teraz w tym miesiącu były przytulanki w okolicach owulacji ale nie wiem czy coś wyszło 😐 Od tego momentu się źle czuje. Dziś zaczęły mnie boleć piersi po bokach, cały czas cmi mnie w podbrzuszu. Jeszcze jestem przeziębiona 3 dzień, brałam tabletki na kaszel, które łykałam też ponad miesiąc temu, ale jakoś teraz po nich kręci mi się w głowie.. Czekam też do miesiączki 😏
 
reklama
Może miała tak któraś z Was? Że nie widziała, że jest w ciąży, brała leki, które zawsze przyjmowała i od razu był jakiś skutek uboczny??
 
Do góry