reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz po owulacji/przed okresem

Joanulka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Grudzień 2017
Postów
3 750
Witam,
Od 3 dni, dokładnie od 6 dpo, mam bardzo duże upławy koloru kremowego z grudkami. Do tego dochodzą wzdęcia, ale to u mnie nie nowość przed okresem i pobolewanie/ćmienie głowy oraz podbrzusza inne niż przed @. Staramy się z mężem o dzidziusia od około roku z przerwami. Mam już 2 córki i nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takiego śluzu w takich ilościach. Za 5 dni mam dostać okres- jeżeli dostanę. Nie chce sobie nic wkręcać ani się nie doszukuje objawów ciąży, ale bardzo martwi mnie ten śluz. Czy któraś z Was, szaraczki, miała może podobnie?
Dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Niestety każda ma zupełnie inny sluz i każda z nas inaczej reaguje. Ja mam często kremowy do samej @ a kiedyś miałam nawet ciągnący się przezroczysty jak w owu a byłam przed sama @ wiec nie ma reaguly. Chyba nie ma co się nakręcać tylko po prostu poczekaj cierpliwie i rób testa [emoji173]️ :)
 
Niestety każda ma zupełnie inny sluz i każda z nas inaczej reaguje. Ja mam często kremowy do samej @ a kiedyś miałam nawet ciągnący się przezroczysty jak w owu a byłam przed sama @ wiec nie ma reaguly. Chyba nie ma co się nakręcać tylko po prostu poczekaj cierpliwie i rób testa [emoji173]️ :)

Dziękuje za odpowiedz, czekam cierpliwie i mam nadzieje ze nie zwiastuje to infekcji.
 
Witam,
Od 3 dni, dokładnie od 6 dpo, mam bardzo duże upławy koloru kremowego z grudkami. Do tego dochodzą wzdęcia, ale to u mnie nie nowość przed okresem i pobolewanie/ćmienie głowy oraz podbrzusza inne niż przed @. Staramy się z mężem o dzidziusia od około roku z przerwami. Mam już 2 córki i nigdy wcześniej nie zaobserwowałam u siebie takiego śluzu w takich ilościach. Za 5 dni mam dostać okres- jeżeli dostanę. Nie chce sobie nic wkręcać ani się nie doszukuje objawów ciąży, ale bardzo martwi mnie ten śluz. Czy któraś z Was, szaraczki, miała może podobnie?
Dziękuje za odpowiedzi
Jeżeli w śluzie są grudki może to świadczyć o toczącej się infekcji, lepiej skonsultować się z lekarzem
 
Dziś już mniejsze upławy, za to ból krzyża :(
Zaopatrzyłam się w test Clearblue 6 dni przed i jutro testuje [emoji1364]
 
Niestety każda ma zupełnie inny sluz i każda z nas inaczej reaguje. Ja mam często kremowy do samej @ a kiedyś miałam nawet ciągnący się przezroczysty jak w owu a byłam przed sama @ wiec nie ma reaguly. Chyba nie ma co się nakręcać tylko po prostu poczekaj cierpliwie i rób testa [emoji173]️ :)
Witam ja również statnio miałam sluz przezroczysty rozciagliwy dokładnie 5 dni przed @ czy to jest normalne??? A w tym cyklu już od 5 dnia po @ testy owulacyjne wskazywały mi ze juz jest owulacja i było trochę sluzu ale nie za dużo a 2 dni temu miałam sluz biały dość dużo ale zadszy niż przed @ jak to mam zinterpretowac?? Pomoże mi ktoś??!!
 
Witam ja również statnio miałam sluz przezroczysty rozciagliwy dokładnie 5 dni przed @ czy to jest normalne??? A w tym cyklu już od 5 dnia po @ testy owulacyjne wskazywały mi ze juz jest owulacja i było trochę sluzu ale nie za dużo a 2 dni temu miałam sluz biały dość dużo ale zadszy niż przed @ jak to mam zinterpretowac?? Pomoże mi ktoś??!!

Zależy jakie masz długie cykle. Badałas hormony? Tarczyce i prolaktyne?
 
Prolaktyne mam 17.58 idealna lekarz powiedział a tarczycy nawet 3 generacji i nie mam a cylke zawsze mialam miedź 21 a 27 dni a we wrześniu mam po 40 dniach

Z tego co czytałam, a czytałam bardzo dużo ostatnimi dniami, to zwiekszona ilość śluzu może występować w trakcie implantacji. Z tego śluzu tworzy się czop chroniący dostęp do macicy, ale jak jest u Ciebie to nie wiem.
Ja w 6 dniu po owulacji miałam potop przez 3 dni. Od wczoraj już malutko wiec to pewnie ta sama susza co zawsze przed okresem. Dziś robiłam bardzo czuły test i wyszedł negatywny. Czekam żarem do niedzieli-poniedziałku i zobaczymy czy @ przyjdzie lub czy to co przeczytałam się potwierdzi.
 
reklama
Z tego co czytałam, a czytałam bardzo dużo ostatnimi dniami, to zwiekszona ilość śluzu może występować w trakcie implantacji. Z tego śluzu tworzy się czop chroniący dostęp do macicy, ale jak jest u Ciebie to nie wiem.
Ja w 6 dniu po owulacji miałam potop przez 3 dni. Od wczoraj już malutko wiec to pewnie ta sama susza co zawsze przed okresem. Dziś robiłam bardzo czuły test i wyszedł negatywny. Czekam żarem do niedzieli-poniedziałku i zobaczymy czy @ przyjdzie lub czy to co przeczytałam się potwierdzi.
Czy że mogłam mieć owulacje wcześnie?? A teraz jeżeli ten sluz występuje to to może oznaczać jakiś początek ciazy a nie np owulacji??? Ostatnia piersi zaczynają mnie swędzi czego nigdy nie mam przed miesiaczka a mam jeszcze 9 dni do niej więc nie wiem??? Troszkę przybrała na wadze ale przed @ tak mam w zesz ym cyklu waeiowalam robilam testy itp teraz odpuszczam dopolki nie przyjdzie mi @ bądź nie w terminie dopiero zrobię test może akurat ale myślałam że to objawy właśnie na owulacje ale nadzieji nie bede sobie robiła poczekam cierpliwie choć cierpliwa nie jestem i będzie mnie męczył żeby sprawdzić ale dam radę mam nadzieję że może w końcu się uda
 
Do góry