• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Śluz pobarwiony krwia czy poronienie?

Cześć
Jestem w 6+6 tygodniu ciazy i dziś zauważyłam że coś się że mną dzieje do tego zaczął mnie kłóć prawy jajnik. Dopiero wizytę lekarska mam 30.12 trochę się boję bo już dwa razy poroniłam. Biorę 3 tabletki duphostan. Czy możecie mi powiedzieć czy to śluz czy początki poronienia?
 

Załączniki

  • 20241224_223733.jpg
    20241224_223733.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 11 736
reklama
Wygląda na starą krew, w ciąży każde krwawienie jest wskazaniem do kontroli. Tym bardziej jak masz poronienia za sobą. Jak masz możliwość to pojechała bym na IP skontrolować czy wszystko okej
 
Hej, jedź na sor ginekologiczny. Przy duphaston nie powinna taka sytuacja mieć miejsca, u mnie skończyło się to źle niestety. Polecam skontrolować jak najszybciej sytuację
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry