Monia0731
Fanka BB :)
dokladnie tak. Zadawanie takich pytań tylko pokazuje niedojrzałość w pewnych kwestiach. Jedyna opcja na ten moment to sor ginekologiczny i właściwie w 16h od kiedy dodałaś post mogło się już wydarzyć masę rzeczyJestes w ciąży, na duphastonie, pojawia sie krew to jedziesz na IP a nie pytasz co kogo bolało