reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz przed ciążą ?

Dołączył(a)
4 Maj 2023
Postów
12
Witajcie.
DZISIAJ zauważyłam na bieliźnie odrobinę białego śluzu. Jestem tydzień przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Równy tydzień temu miałam pęknięcie jajeczka i współzylam z mężem. Odczuwam delikatny ból piersi i dzisiaj poczułam się pierwszy raz dziwnie zmęczona.

Czy może to oznaczać wczesne objawy ciąży ? Na test ciążowy jest chyba za wcześnie jeszcze.

Czy któraś z was miała podobnie ?
 
reklama
Witajcie.
DZISIAJ zauważyłam na bieliźnie odrobinę białego śluzu. Jestem tydzień przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Równy tydzień temu miałam pęknięcie jajeczka i współzylam z mężem. Odczuwam delikatny ból piersi i dzisiaj poczułam się pierwszy raz dziwnie zmęczona.

Czy może to oznaczać wczesne objawy ciąży ? Na test ciążowy jest chyba za wcześnie jeszcze.

Czy któraś z was miała podobnie ?
Skoro na test za wcześnie, to i objawów nie ma. Objawy pojawiają się, kiedy wydziela się beta.
 
Witajcie.
DZISIAJ zauważyłam na bieliźnie odrobinę białego śluzu. Jestem tydzień przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Równy tydzień temu miałam pęknięcie jajeczka i współzylam z mężem. Odczuwam delikatny ból piersi i dzisiaj poczułam się pierwszy raz dziwnie zmęczona.

Czy może to oznaczać wczesne objawy ciąży ? Na test ciążowy jest chyba za wcześnie jeszcze.

Czy któraś z was miała podobnie ?
Biały śluz przed okresem jest normalny. Czasem jest, czasem go nie ma. Objawy przed terminem @ mogą być takie same jak PMS. Ja po owulacji w udanym cyklu w jednej ciąży nie czułam nic, normalny PMS, a w drugiej nie miałam PMS, ale miałam różowy/beżowy śluz implantacyjny. Wszelkie objawy zaczęły się wraz ze wzrostem bety po zagnieżdżeniu dopiero.
 
Biały śluz przed okresem jest normalny. Czasem jest, czasem go nie ma. Objawy przed terminem @ mogą być takie same jak PMS. Ja po owulacji w udanym cyklu w jednej ciąży nie czułam nic, normalny PMS, a w drugiej nie miałam PMS, ale miałam różowy/beżowy śluz implantacyjny. Wszelkie objawy zaczęły się wraz ze wzrostem bety po zagnieżdżeniu dopiero.
Autorka już to wie, bo przez 2 miesiące pewnie się zorientowała czy ciąża jest czy nie ;)
 
Do góry