reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w 38 tygodniu ciąży

reklama
O jak fajnie, też liczę że jak już uda mi się zajść to że będzie dziewczynka 🙂
Czyli rozumiem że się staracie ?
Jeśli tak życzę szybkiego zajścia w ciążę:)

No na początku chciałam drugiego chłopca ale tak jakoś pomału mi się to zaczęło zmieniać ,wiadome nie ważne jaka płeć ważne by było zdrowe ale gdzieś tam w głowie chciałam mieć dwóch synów ale teraz bardzo się cieszę że jest dziewczynka.
 
Czyli rozumiem że się staracie ?
Jeśli tak życzę szybkiego zajścia w ciążę:)

No na początku chciałam drugiego chłopca ale tak jakoś pomału mi się to zaczęło zmieniać ,wiadome nie ważne jaka płeć ważne by było zdrowe ale gdzieś tam w głowie chciałam mieć dwóch synów ale teraz bardzo się cieszę że jest dziewczynka.
Ja mam 2 synów i córkę i dla równowagi by się przydała córka, ale oczywiście jak będzie synek to tez dobrze. Tak staramy się od marca. W lutym poroniłam w 10 tygodniu, w kwietniu biochem.... Także mam nadzieję, że tym razem się uda 🙂
 
Ja mam 2 synów i córkę i dla równowagi by się przydała córka, ale oczywiście jak będzie synek to tez dobrze. Tak staramy się od marca. W lutym poroniłam w 10 tygodniu, w kwietniu biochem.... Także mam nadzieję, że tym razem się uda 🙂
To już spora gromadka :)
My póki co mówimy że dwójka wystarczy ale życie pisze różne scenariusze :)

Ja w tej ciąży właśnie w 10 tygodniu dostałam takiego krwawienia że myślałam że już po wszystkim ...podkłady poporodowe były całe zalane świeżą krwią na dodatek skrzepy.Pojechalam do szpitala na USG serduszko biło ,mała się ruszała a krwawienie nie wiadomo skąd było.
Byłam już prawie pewna że to jest poronienie bo już wcześniej mnie to spotkało.

Uda się Wam na pewno ,trzymam kciuki :)
 
Do góry