reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w ciąży -19 tydzień

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
14
Podczas podcierania zauważyłam śluz na papierze, jest bardzo gęsty , biało żółty, taki ciągnący glut. Myślicie że to coś poważnego ? Jestem w 19 tyg , czytam w necie że taki śluz jest normalny w tym tygodniu, ale strasznie się martwię o dzidzię. Chociaż cały czas czuje jak rusza się w brzuszku.
 
reklama
Hej, zmiany w śluzie podczas ciąży są bardzo często spotykane. Nieraz można mieć właśnie albo bardzo gęsty śluz lub bardzo duże ilości wodnistego śluzu. Jeśli towarzyszą temu objawy infekcji (swędzenie, pieczenie, nadmierna wrażliwość, zaczerwienienie) na pewno skonsultowałabym to z lekarzem :)
 
Hej, zmiany w śluzie podczas ciąży są bardzo często spotykane. Nieraz można mieć właśnie albo bardzo gęsty śluz lub bardzo duże ilości wodnistego śluzu. Jeśli towarzyszą temu objawy infekcji (swędzenie, pieczenie, nadmierna wrażliwość, zaczerwienienie) na pewno skonsultowałabym to z lekarzem :)
Obawiałam się że to ten czop śluzowy, moja pierwsza ciąża i jeszcze nie wszystko wiem :) dzięki za odpowiedź
 
Do góry