reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluz w ciazy

Kasiula1431

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
368
Dziewczyny czy wy też macie taki od czasu do czasu ciagnacy się sluz jak wydzielina z nosa. Tak się martwię, mówię o tym lekarzowi ale on nie widzi infekcji, posiew wykrył candida która liczyłam, mam to od początku ciazy nie cały czas tylko raz na jakiś czas. Może któraś z Was tak ma?
 
reklama
To jest śluz który sprzyja ciąży, dlatego w tym okresie jest go więcej niż w normalnym stanie. Problem może zacząć się wtedy, gdy ma on np. zielonkawy kolor i inny zapach, wtedy możliwe, że jest infekcja.
Dziwne, że lekarz ci tego nie wyjaśnił.
 
To jest śluz który sprzyja ciąży, dlatego w tym okresie jest go więcej niż w normalnym stanie. Problem może zacząć się wtedy, gdy ma on np. zielonkawy kolor i inny zapach, wtedy możliwe, że jest infekcja.
Dziwne, że lekarz ci tego nie wyjaśnił.
To jest śluz który sprzyja ciąży, dlatego w tym okresie jest go więcej niż w normalnym stanie. Problem może zacząć się wtedy, gdy ma on np. zielonkawy kolor i inny zapach, wtedy możliwe, że jest infekcja.
Dziwne, że lekarz ci tego nie wyjaśnił.
Byłam pewna że taki sluz jak "glut" może oznaczać coś zlego
To jest śluz który sprzyja ciąży, dlatego w tym okresie jest go więcej niż w normalnym stanie. Problem może zacząć się wtedy, gdy ma on np. zielonkawy kolor i inny zapach, wtedy możliwe, że jest infekcja.
Dziwne, że lekarz ci tego nie wyjaśnił.
NNo a mnie to przeraża jak jednorazowo wylatuje mi takie coś jak "glut" skóry za opis:) ja czytałam się i boję się by n8e był to czoło, ja mam dopiero 17tc
 
Do góry