reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w ciąży

Kala2501

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Lipiec 2020
Postów
29
Kochane jestem w 24 tyg ciąży i zauważyłam u siebie taki jasno kremowy / biały śluz czy to normalne ??
 
reklama
Kochane jestem w 24 tyg ciąży i zauważyłam u siebie taki jasno kremowy / biały śluz czy to normalne ??
Raczej tak, kolor śluzu się zmienia i dopóki nie towarzyszy temu świąd, pieczenie, nieprzyjemny zapach to powinno być ok. Jeśli jest brązowy lub że świeza krwią to wtedy odrazu lekarz. Mimo wszystko możesz tak czy siak poradzić się lekarza, on bardziej powinien Cię uspokoić niż my tutaj:)
 
Mam taki jasno żółty. Jestem świeżo po wymazach i wszystko w porządku. Jeśli nic Cię nie boli, piecze itd to myślę że masz normalny fizjologiczny śluz ciążowy.
 
Mam taki jasno żółty. Jestem świeżo po wymazach i wszystko w porządku. Jeśli nic Cię nie boli, piecze itd to myślę że masz normalny fizjologiczny śluz ciążowy.
Właśnie nie nic nie boli( całe szczęście ) tylko po prostu zrobiło się go więcej :) i kolor zaobserwowałam lekko inny
 
Rozwiązanie
Do góry