reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w ciąży

teczowyrobaczek

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Luty 2010
Postów
118
Hej, jestem w ciąży w 19 tygodniu i od kilku dni obserwuje u siebie kilka razy na dzień, a czasem wcale przy podcieraniu żółtawy rozciągliwy śluz, coś jakby galaretka, ale jak dotknęłam go palcem - od razu się rozpuścił więc nie jest twardy. Oprócz tego na co dzień mam różny śluz, raz biały, raz przeźroczysty, generalnie ciągle coś jest. Czy to normalne? W czwartek byłam na badaniu drugiego trymestru, wszystko ok, szyjka prawie 5 cm, ale zapomniałam zapytać o ten śluz :-( :(
 
reklama
Jeśli nie masz innych dolegliwości, to mój gin mówił, że śluz może być od białego do żółtego.
Byle nie miał nieprzyjemnego zapachu i nic tam nie swędziało itp.
 
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. A czy to, że ten śluz zdarza się taki galaretowaty to normalne? Naczytałam się o czopie śluzowym i włączyły mi się schizy 🥺
 
W 5 miesiącu obfite gęste upławy są normą pod warunkiem, że nie ma brzydkiego zapachu (stęchłego lub rybiego) lub dziwnego koloru. Nie powinnaś też czuć pieczenia lub swędzenia. Ja mam tego tyle że muszę wkładki nosić.
 
Hej. Mogę wiedzieć co lekarz mówił o tym sluzie? Wyszła jakaś infekcja?
Hej, jestem w ciąży w 19 tygodniu i od kilku dni obserwuje u siebie kilka razy na dzień, a czasem wcale przy podcieraniu żółtawy rozciągliwy śluz, coś jakby galaretka, ale jak dotknęłam go palcem - od razu się rozpuścił więc nie jest twardy. Oprócz tego na co dzień mam różny śluz, raz biały, raz przeźroczysty, generalnie ciągle coś jest. Czy to normalne? W czwartek byłam na badaniu drugiego trymestru, wszystko ok, szyjka prawie 5 cm, ale zapomniałam zapytać o ten śluz
 
Dziękuję ;) u mnie właśnie też pojawia się taka wydzielina czasami, pH prawidłowe, lekarz mówi że nie ma infekcji, a na posiew nie dostałam skierowania, trochę mnie uspokoilas ;) ale dla świętego spokoju chyba zrobię ten posiew. Dużo zdrówko i szczęśliwego rozwiązania bo to chyba juz tuż tuż ;*
 
reklama
Dziękuję ;) u mnie właśnie też pojawia się taka wydzielina czasami, pH prawidłowe, lekarz mówi że nie ma infekcji, a na posiew nie dostałam skierowania, trochę mnie uspokoilas ;) ale dla świętego spokoju chyba zrobię ten posiew. Dużo zdrówko i szczęśliwego rozwiązania bo to chyba juz tuż tuż ;*
Myślę, że warto zrobić posiew tak jak piszesz dla świętego spokoju 🤗 dziękuję ślicznie i wzajemnie 😍
 
reklama
Do góry