reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz w kupie - dziecko 16 mcy

Wiolinka84

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
49
Dziewczyny, czy miałyście problemy z kupkami waszych pociech? Mój syn 16 mcy od jakiegoś czasu ma problemy kupkowe a objawiaja sie one lużnymi stolcami, czasami wodnistymi i śluzem (nie w każdej kupce). Rozszerzanie diety mamy już dawno za sobą, wczęśniej nie było takich problemów. Syn jest n Bebilonie pepti bo lekarz pediatra kiedyś na podstawie skórnej wysypki na czole to zasugerował ale nigdy nie potwierdził tego żąden alergolog. Byliśmy z synem u alergologa i powiedział że bez badań nie powie cy tak czy nie i co może to powodowac. Ja się martwię , badania dopiero przed nami... Czy zęby które ostatnio rosną w zastraszającym tempie mogą sie do tego przyczynić?
 
reklama
Serio ? Dajesz to mleko dziecku bez żadnych badan ? Co to za lekarz..
Kurde..Moj syn KP ale zawsze lekarz powtarzala ze mleko takie daje dzieciom ze stwierdzona alergia nie na oko...
Wysypka na czole i odrazu takie mleko ?
Wysypki sie zdarzaja..tym bardziej ze alerglolog tego nie potwierdzil ja bym tego tym bardziej nie dawala..Dziecko odsuniete od alergenow moze pozniej miec alergie pokarmowe
 
Serio ? Dajesz to mleko dziecku bez żadnych badan ? Co to za lekarz..
Kurde..Moj syn KP ale zawsze lekarz powtarzala ze mleko takie daje dzieciom ze stwierdzona alergia nie na oko...
Wysypka na czole i odrazu takie mleko ?
Wysypki sie zdarzaja..tym bardziej ze alerglolog tego nie potwierdzil ja bym tego tym bardziej nie dawala..Dziecko odsuniete od alergenow moze pozniej miec alergie pokarmowe


No ja nie znam się, zaufałam lekarzowi że tak trzeba tym bardziej że po próbie wprowadzenia normalnego mleka kupy sie pogarszały... :-( czekamy na testy z krwi, zobaczymy co wykarzą, alergolog mówi że jeśli nic nie wyjdzie to może być coś ze zmniejszoną wchłanialnością przez jelita ale to na razie domysły...
 
Do góry