reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śluz z krwią pod koniec ciąży

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, jestem obecnie w 36 Tc i 5 dni. Wczoraj rano zauważyłam że mam coraz więcej przezroczystej wydzieliny, dość gestej ale nie było to nic niepokojącego. Z powodu nieco zmniejszonych ruchow dziecka poszłam prywatnie na ktg. Nie wiem czy kobieta źle je podpięła czy co się stało ale wynik wyszedł zły. Więc na badanie wzięłam mnie ginekolog z tego budynku której nie znałam, na usg wszystko dobrze, później sparwdzila palcem długość szyjki. Powiedziała tylko ze dziecko jest bardzo nisko ale szyjka zamknięta. Wysłała mnie do szpitala na kontrolę ktg, tam wszystko wyszło dobrze więc odesłali mnie do domu. Ruchy czuje już normalnie. Śluzu było coraz więcej ale wogole się tym nie przejmowałam, dopiero wieczorem zobaczyłam że jest podbarwiony krwią, ma takie nitki krwi. Czy ktoś mial podobnie? Czy to może być czop? Normalnie pojechałabym na IP odrazu ale tyle co byłam i wszystko było ok

reklama

Mixme92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pewnie czop, sprawdź czy masz dobrze spakowaną torbę ;) kontroluj ruchy, ewentualnie skórcze, dla spokoju zadzwoń do lekarza prowadzącego, ale nie sądzę żeby był powód do większego niepokoju.

Katrinaka

Rozwiązania
0
Witam, jestem obecnie w 36 Tc i 5 dni. Wczoraj rano zauważyłam że mam coraz więcej przezroczystej wydzieliny, dość gestej ale nie było to nic niepokojącego. Z powodu nieco zmniejszonych ruchow dziecka poszłam prywatnie na ktg. Nie wiem czy kobieta źle je podpięła czy co się stało ale wynik wyszedł zły. Więc na badanie wzięłam mnie ginekolog z tego budynku której nie znałam, na usg wszystko dobrze, później sparwdzila palcem długość szyjki. Powiedziała tylko ze dziecko jest bardzo nisko ale szyjka zamknięta. Wysłała mnie do szpitala na kontrolę ktg, tam wszystko wyszło dobrze więc odesłali mnie do domu. Ruchy czuje już normalnie. Śluzu było coraz więcej ale wogole się tym nie przejmowałam, dopiero wieczorem zobaczyłam że jest podbarwiony krwią, ma takie nitki krwi. Czy ktoś mial podobnie? Czy to może być czop? Normalnie pojechałabym na IP odrazu ale tyle co byłam i wszystko było ok
Mi tak czop wychodził

Natalia198777

Rozwiązania
0
U mnie po takim sluzie zaczęli się skurcze i po kilku h poród

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Śluz z krwią Potrzebuję porady 5
Evell23 Śluz zabarwiony krwią po luteinie, ważne! Potrzebuję porady 10
N Spóźniający sie okres, a biały śluz. Potrzebuję porady 5
Cocco Śluz płodny 3 dni po skończonej @ a wiesiołek? Staramy się 6
M Śluz płodny Potrzebuję porady 20
Kala2501 Śluz w ciąży Potrzebuję porady 4
andgirl Wczesna ciąża i zabarwiony śluz Potrzebuję porady 7
gajdowa Różowy śluz przed miesiączka pomocy Staramy się 28
Ollax śluz szyjkowy a ciąża Potrzebuję porady 13
A Biały śluz a spóźniająca się miesiączka Potrzebuję porady 4
M 7 dni po porodzie: różowo czerwony śluz z krwia, skrzepy czarne jak wątróbka Ciąża, poród, połóg 6
D Jasnobrązowy śluz Ciąża, poród, połóg 22
S Śluz Potrzebuję porady 1
eryk401 Śluz w kupce Niemowlaki 3
I Śluz w drugim trymestrze Potrzebuję porady 4
K Jasno brązowy śluz 6 tydz ciazy BB położna radzi mamom 9
agatella93dw Leki przeciwalergiczne a starania o dziecko Staramy się 4
M Brązowy śluz w ciąży Potrzebuję porady 15
Afka88 Ciaza a brunatny śluz Potrzebuję porady 5
M Gesty ciągnący się śluz w 38 tc. Potrzebuję porady 4
nowamloda12 Śluz i piersi Potrzebuję porady 0
Joanulka Śluz po owulacji/przed okresem Staramy się 17
M Śluz koloru kawy z mlekiem w 5tc? Potrzebuję porady 8
pchelka10.05 Luteina i śluz Ciąża, poród, połóg 2
D Śluz po odstawieniu antykoncepcji Potrzebuję porady 3
E Ból w okolicy jajnika i gęsty śluz Potrzebuję porady 6
agata194 Śluz w 9 tc Potrzebuję porady 8
F Śluz z pochwy od dłuższego czasu Potrzebuję porady 7
M Ślady krwi i śluz Potrzebuję porady 6
Bobo25 Brązowy śluz po stosunku Potrzebuję porady 4
Wiolinka84 Śluz w kupie - dziecko 16 mcy Potrzebuję porady 2
W Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 67
S Jasno Brązowy śluz objawem ciąży? Potrzebuję porady 1
M Biały gęsty śluz z pochwy czy to może ciąża? Potrzebuję porady 19
S Beżowy śluz Ciąża, poród, połóg 3
T podbarwiony śluz w 6 tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 3
P śluz z krwia zamiast okresu Potrzebuję porady 0
A Zielony śluz. Ciąża, poród, połóg 7
majeczka02 Śluz wydobywający się z odbytu u 4 latka Przedszkolaki 1
pchelka10.05 różowy śluz -- zamist miesiaczki ! Porady położnej 0
moninia24 Ból podbrzusza, śluz, a brak miesiączki po porodzie Porady położnej 1
Pasibrzuch Śluz u rocznej dziewczynki Porady - rozwój i zdrowie dzieci 2
R angina biegunka i śluz w kale u 3 latki Trzylatki 6
alicjas0909 Śluz, szyjka, temperatura Staramy się 512
M czy plamienie zabarwione krwią na początku ciąży jest normalne? Ciąża, poród, połóg 7
K wymiotowanie krwią w ciąży Ciąża, poród, połóg 5
C Karmienie i grudka pod pachą BB położna radzi mamom 4
D Poronienie 2 razy pod rząd Potrzebuję porady 23
M Podnoszenie dziecka pod paszki Potrzebuję porady 2
N cukrzyca pod koniec ciązy Potrzebuję porady 9