reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią pod koniec ciąży

latte art

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
65
Witam, jestem obecnie w 36 Tc i 5 dni. Wczoraj rano zauważyłam że mam coraz więcej przezroczystej wydzieliny, dość gestej ale nie było to nic niepokojącego. Z powodu nieco zmniejszonych ruchow dziecka poszłam prywatnie na ktg. Nie wiem czy kobieta źle je podpięła czy co się stało ale wynik wyszedł zły. Więc na badanie wzięłam mnie ginekolog z tego budynku której nie znałam, na usg wszystko dobrze, później sparwdzila palcem długość szyjki. Powiedziała tylko ze dziecko jest bardzo nisko ale szyjka zamknięta. Wysłała mnie do szpitala na kontrolę ktg, tam wszystko wyszło dobrze więc odesłali mnie do domu. Ruchy czuje już normalnie. Śluzu było coraz więcej ale wogole się tym nie przejmowałam, dopiero wieczorem zobaczyłam że jest podbarwiony krwią, ma takie nitki krwi. Czy ktoś mial podobnie? Czy to może być czop? Normalnie pojechałabym na IP odrazu ale tyle co byłam i wszystko było ok
 
reklama
Pewnie czop, sprawdź czy masz dobrze spakowaną torbę ;) kontroluj ruchy, ewentualnie skórcze, dla spokoju zadzwoń do lekarza prowadzącego, ale nie sądzę żeby był powód do większego niepokoju.
 
Witam, jestem obecnie w 36 Tc i 5 dni. Wczoraj rano zauważyłam że mam coraz więcej przezroczystej wydzieliny, dość gestej ale nie było to nic niepokojącego. Z powodu nieco zmniejszonych ruchow dziecka poszłam prywatnie na ktg. Nie wiem czy kobieta źle je podpięła czy co się stało ale wynik wyszedł zły. Więc na badanie wzięłam mnie ginekolog z tego budynku której nie znałam, na usg wszystko dobrze, później sparwdzila palcem długość szyjki. Powiedziała tylko ze dziecko jest bardzo nisko ale szyjka zamknięta. Wysłała mnie do szpitala na kontrolę ktg, tam wszystko wyszło dobrze więc odesłali mnie do domu. Ruchy czuje już normalnie. Śluzu było coraz więcej ale wogole się tym nie przejmowałam, dopiero wieczorem zobaczyłam że jest podbarwiony krwią, ma takie nitki krwi. Czy ktoś mial podobnie? Czy to może być czop? Normalnie pojechałabym na IP odrazu ale tyle co byłam i wszystko było ok
Mi tak czop wychodził
 
Witam, jestem obecnie w 36 Tc i 5 dni. Wczoraj rano zauważyłam że mam coraz więcej przezroczystej wydzieliny, dość gestej ale nie było to nic niepokojącego. Z powodu nieco zmniejszonych ruchow dziecka poszłam prywatnie na ktg. Nie wiem czy kobieta źle je podpięła czy co się stało ale wynik wyszedł zły. Więc na badanie wzięłam mnie ginekolog z tego budynku której nie znałam, na usg wszystko dobrze, później sparwdzila palcem długość szyjki. Powiedziała tylko ze dziecko jest bardzo nisko ale szyjka zamknięta. Wysłała mnie do szpitala na kontrolę ktg, tam wszystko wyszło dobrze więc odesłali mnie do domu. Ruchy czuje już normalnie. Śluzu było coraz więcej ale wogole się tym nie przejmowałam, dopiero wieczorem zobaczyłam że jest podbarwiony krwią, ma takie nitki krwi. Czy ktoś mial podobnie? Czy to może być czop? Normalnie pojechałabym na IP odrazu ale tyle co byłam i wszystko było ok
U mnie po takim sluzie zaczęli się skurcze i po kilku h poród
 
reklama
Do góry