reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sluz z pochwy

Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
11
Witam, niedługo powinnam dostać okres, za jakieś pare dni. Mój obecny cykl 28d, ale różnie dostaje, teraz niby 32d powinnam dostac. Od paru dni zauważyłam, że w mojej pochwie jest więcej sluzu niż zawsze, przedtem nie zauważyłam tego. Sluz jest bardziej wodnisty niż gesty, nie jest przezroczysty tylko ma barwę taka biała, kremowa. Ostatnio przed miesiączka tego nie zauwazylam, pochwa była sucha. Czy to normalne? Dodam jeszczę, że w poprzednim tygodniu bylam na antybiotyku
 
reklama
U mnie prze długie miesiące był śluz przed miesiączka, tak ok 3 dni. A teraz mam sucho od 3 miesięcy. Uważam ze to wszystko jest ok
Ostatni czas pokazał ile jeszcze nie wiem o sobie, szok normalnie. I tez tak miałaś, że na początku czułas mokro, jakby Ci cieklo? Przez ostatni czas tak miałam, dzisiaj to ustapilo, ale za to mój sluz się zmienił jest przezroczyty i bardzo ciągnący się. Kompletnie nie ogarniam tych sluzow. A przewidywany okres mam za dwa dni.
 
reklama
Do góry