reklama

słyszalne bicie serca

sylwiap26

Zaciekawiona BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Hej orientujecie się w którym tyg. ciąży można usłyszeć bicie serca maluszka przykładająć ucho do brzucha?

reklama

kbetina

Fanka BB :)
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Przykładając ucho do brzuszka to nie uda Ci się usłyszeć bicia serduszka Twojego dziecka. Serce dziecka można usłyszeć podczas USG jeśli aparat jest wyposażony w głośnik albo poprzez specjalne urządzenie do kontroli tętna płodu, stosowanym w szpitalach i na szkołach rodzenia, lub przy badaniu KTG w szpitalu.

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Przykładając ucho do brzuszka to nie uda Ci się usłyszeć bicia serduszka Twojego dziecka. Serce dziecka można usłyszeć podczas USG jeśli aparat jest wyposażony w głośnik albo poprzez specjalne urządzenie do kontroli tętna płodu, stosowanym w szpitalach i na szkołach rodzenia, lub przy badaniu KTG w szpitalu.
Można ...

ok. 30 tyg. - przynajmniej tak twierdzi mój Dżin.

kbetina

Fanka BB :)
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
usilnie w ciązy próbowałam usłyszeć serduszko mojej Patrycji przez steposkop i nic nie usłysałam poza szmerami i ruchami;-)

malena81

mamusia październikowa 08
Rozwiązania
0
usilnie w ciązy próbowałam usłyszeć serduszko mojej Patrycji przez steposkop i nic nie usłysałam poza szmerami i ruchami;-)
Ja dokładnie tak samo :-)

Można ...

Mój Tata też twierdzi, że słyszał jak ja byłam w brzuszku...
Może chciał słyszeć :-)

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Bo nikt nie powiedział, że usłyszeć jest łatwo :)

Nawet detektor tetna płodu czasem wysiada, zalezy od ułożenia i przekaźnika jakim są wody płodowe :)

Rozwiązania
0
Witam wszystkich.
W zeszlym tygodniu kupilismy takie fajne urzadzonko do podsluchiwania malenstwa, fajna sprawa. Jestem teraz w 24 tygodniu i juz slyszalam serduszko i te potezne kopniaki ktorych az tak bardzo "na sucho" nie czulam. Podobno tez nie mozna sie przejmowac gdy nie slychac maluszka bo moze sie odwrocil tylko sprobowac ponownie po jakims czasie...musze stwierdzic ze bardzo to ekscytujace a usypia jak nic innego:) :-D

agus_kula

Mama Emilki:***
Miasto
ŁG / D
Rozwiązania
0
Można ...

Zgadzam się:-):-) Mojemu Tomkowi udało się parę razy wysłuchać bicia serduszka naszej Emilki przykładając ucho do mojego brzuszka:-D:-D:-D Fakt faktem nie za każdym razem bo zależy to od ułożenia dzidzi ale jest to możliwe.

reklama
reklama