reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaczki a plec dziecka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czarownica - 15 tydzien to ci leci juz od 6 dni :) masz teraz 14w i 6d co oznacza ze skonczylas 14 tygodni i z 15-tego masz juz 6 dni, czyli jutro konczysz 15 tydzien i zaczyna ci sie 16

a co do witamin - moja pani gin mowi ze spokojnie moge brac i biore prenatal od 3 miesiecy przed ciaza ;)
 
reklama
Mam mały problem! Dziś byłam u gin i mnie zważła. Dostałam po uszach, że troche słabo przybieram na wadze. Brzuch rośnie i została mi tylko jedna spódnica a na wadze tego nie widać. Fakt, że apetyt to mam raczej kiepski, bo właściwie ciągle leżę. Jem głównie z rozsądku, raczej owoce i nabiał. Już nawet zachcianki mi się skończyły. Trochę się martwię, że dzidzię zagłodzę!
A przy okazji: 16go wracam do szpitala. Ostatnia szansa na operację, potem już napewno nie zrobią. Trzymajcie kciuki za nas! Najbardziej martwi się Adam bo mówi, że mu smutno beze mnie. I woli żebym była w domu nawet jeśli tylko leżę.
 
irlandia - TRZYMAJ SIE CIEPLO :)
a z ta waga to ja sie nie przejmuje - wiek ciazy mamy podobny, wiec moge cos napisac - ja waze w tej chwili tyle co przed ciaza - 60 kg :)
na poczatku schudlam ok 3 kg czyli dopiero teraz zaczynam tyc w kg :) moja pani gin uwaza ze jezeli dobrze sie czuje, nic mi nie dolega a wyniki sa dobre to nie ma sie czym przejmowac :) jem normalnie i powoli zaczyna mi sie pokazywac brzuszek ale wchodze jeszcze we wszystkie przedciazowe ubrania - pytanie jak dlugo jeszcze ;D
dzis ide do gin wiec zobacze co mi powie :)
 
a ja przytylam tylko jakis 1 kg ale w pasie przybylo mi ok 4 - 5 cm w spodnie nie wchodze juz od jakiegos czasu - mam juz specjalne ciazowe ktore mnie nie dusza
ale mam takiego lenia nic mi sie nie cche nie chce mi sie do pracy chodzic sprzatac prasowac..nic chcialabym tylko lezec sobie odpoczywac spac i czasami wylsc na spacerek leniuch ze mnie sie zrobil straszliwy:(oby dzidzia nie byla leniuszek;)
dzis snilo mi sie ze urodzilam maluszka i......zapomnialam go nakarmic:( co ze mna za matka!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dla Twojego maluszka najlepsza! :) i napewno dzidzi nie zapomnisz nakarmić, bo Ci przypomni i bez cycka wcale nie będzie miała ochoty zasnąć :)
 
dzidzia byla kochana nie plakala i suchutki miala w tym moim snie!!!
ale powiem wam ze juz sie nie moge doczekac maluszka spacerkow tech zapachu dzidzi w domu!! nie moge sie juz doczekac tego malego brzdaca!!!
och ciekawe jak bedzie wygladal;)
 
Ach!I zaczyna się!
Wiedziałam, ze bez żadnych nieprzyjemności się nie nie obejdzie, za dobrze by było całą ciaze przeżyć bez dolegliwości!Coraz częściej dopada mnie dr Zgaga, tak jak właśnie teraz.koleżanka postawiła przede mną karton mleka,bleee, ale ciutkę wypiłam.
 
Lidijka - Rennie do ssanie, można to brać i pomaga. Ja narazie nie mam zgagi, ale kto wie.
Nudno byłoby bez Was dziewczyny.
 
dziewczyny zapraszam na USG wystawilam tam pierwsza fotke mojego malenstwa
sliczny bobasek prawda???!!!:):)
 
reklama
czarownica - gdzie umiescilas zdjecia ??? a watku - galeria ich nie widze ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry