reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaczki a plec dziecka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
a ja wczoraj o godz 22 siedzialam w kuchni razem z malarzem ktory musial mi odsponic kuchenke bo ja misualam zrobic sobie czekolade wlasnej roboty mniam teraz ja sobie zajdam

nie przeszkadzalam mu - tak twierdzil co tam ja moge:):):)
 
A ja dziś poszłam do pracy na chwilkę i zobaczyłam na zapleczu siatkę z jabłkami. Chodziłam i wszystkich pytałam czyje to jabłka bo MUSZE zjeść jedno - i zjadłam!!! ;D
 
ja to w ogole nie mam zbytnio apetytu ale jak jem to wszystko,bez wyjatkow,slodkie,kwasne,ostre.czasem mam ochote na cos slodkiego innym razem znowu zjadlabym kwasna kapuste badz zupe.a jakie sa przesady jesli chodzi o smaczki a plec?
 
Witam ja to mam takie apetyty że moge jeść kwaśne na przemian ze słodkim,przewagą mojego jedzenia to są ogórki kiszona lub kapusta kiszona jedzona z cukrem lub cukierkami.Szkoda tylko że nie chcą robić ogórków kiszonych np. polanych czekoladą bo tak to mi smakuje.A co do słodkiego jedzenia też nie pogardze ale musze mieć na słodkie duży apetyt aby zjeść.
 
Marta mówi się, że słodkie na dziewczynke a kwaśne na chłopca hmm.. a może to było na odwrót ??? ;)
 
jno wlasnie kosmi - ja tez nie pamietam :)
trzeba by przejrzec watek od poczatku i sprawdzic - ale cos bb od 2 dni szwankuje i strasznie wolno dziala ...
 
z tego co wiem z opowiadań mojem mamy i ciotki to jedząc kwaśne to jest na chłopca i chyba tak jest.Moja ciotka całą ciąże jadła kwaśne i ma teraz 14 miesięcznego Kacperka :laugh:
 
reklama
Ale to nie ma reguły,mówią, ze na kwaśne bedzie chłopak a na slodkie babeczka,ale moja koleżanka ma 2 chlopaków a pozerała słodycze. Moja mama mówiła, ze z zadnych 8 dzieci nie miala zachciewajek,za to miał je mój tata:)Tak jak w naszej małej rodzinie,Michu je wszystko na raz a ja musze czuc smak!

Natomiast dzisiaj mam ochote na jakąś dziką potrawe,pikantną i pychową. Miichu chce zrobić pite z kurczakowo-warzywnym środeczkiem,do tego kieliszek wina czerwonego.mmmmmmmmmmniam.

Odnośnie internetu to coś strasznego sie dzieje, strasznie wolno się wszystko otwiera. W pracy juz wcale nie otwieram,bo to za długo.
Buźki,pa!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry