reklama

Smaczne i szybkie przepisy- wszystko dla maluchów i nie tylko

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez K_aNdZiA, 26 Luty 2011.

1. K_aNdZiA

K_aNdZiA Początkująca w BB

Witajcie. Na swoim blogu codziennie zamieszczam kilka wspamniałych przepisów, które sama wcześniej sprawdzam.
    Gdy przygotowuję jakiś posiłek lub smakołyk dla swoich dzieci zwracam uwagę na koszt, czas, łatwość zrobienia i przede wszystkim na to czy moim dzieciom to smakuje(jedna jest dużym niejadkiem, więc i wyzwanie duże).
    Polecam każdemu rodzicowi skorzystanie z moich przepisów i miłej zabawy przy przygotowywaniu.
    Jestem mamą zapracowaną, więc każda chwila jest dla mnie ważna i cenna, ale nie taka spędzona przy "garach".

http://dziecigeodety.blogspot.com/

a i kilka dobrych rad i wskazówek znajdziecie na moim blogu.

Ostatnia edycja: 26 Luty 2011
  2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

sorry ale ja na tej stronie nie znalazłam ani jednego przepisu

3. reklama
  4. K_aNdZiA

Nie wiem jak to możliwe, ale jak klikniesz w link, który podałam pojawia się mój blog, no i oczywiście przepisy. No a oprócz przepisów i inne pomocne wskazówki.

Spróbuj jeszcze raz, napewno się uda.

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja też nie wiem jak to możliwe, wczoraj w pracy otworzyło mi jakąś całkiem inną stronę, a dziś w domu z przepisami Twoimi. Przepisy ciekawe, na pewno z nich skorzystam. :)

6. K_aNdZiA

Nie wiem dlaczego tak się Wam stało. Najważniejsze, że już po problemie, że możecie poczytać. Jak już wspomniałąm, codziennie wpisuję nowe przepisy i staram się je wpisywać zgodnie ze smakiem, np. potrawy rybne, potrawy mięsne, zdrowe słodycze itp.

Zapraszam wszystkich bo naprawdę są wyjątkowo łatwe i smaczne.

http://dziecigeodety.blogspot.com/

7. pepsicOLA

pepsicOLA Fanka BB :)

A mi się ojawia komunikat, że nie ma takiego bloga :(

Poleć forum