reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Ja tylko przypomnę że wciąż szukam koleżanki która poczeka ze mną do października 😁😁
Miałam z Tobą czekać ale wybacz, dziś pierwszy sex bez zabezpieczenia po lyzeczkowaniu 😄 Pozmieniało mi się w pracy i już nie muszę tyle czekać. I szczerze liczę że do października będę w ciąży i to zdrowej ze szczęśliwym finałem w 2023r
 
Ja jestem po wizycie, lekarz potwierdził, że owulacja była 5 maja. Jutro 8 dpo i już kusi żeby się testować 🙈
ja testowałam wczoraj, 6-7dpo i biel wizira, niczego innego się nie spodziewałam w sumie ale wiadomo, zawsze cień nadziei jest.
Na razie czekam do weekendu i kolejny Pink wjeżdża, na szczęście mam zapas 😅
 
Nie chodzę na monitoring, ale tak na podstawie obserwacji śluzu i dolegliwości bólowych tak ok 13/14. Czuję, że @ przyjdzie bo jestem strasznie rozdrażniona i woda mi się zatrzymała. To mój 3 cykl po poronieniu więc może jeszcze się nie wyregulowało do końca
 
Nie chodzę na monitoring, ale tak na podstawie obserwacji śluzu i dolegliwości bólowych tak ok 13/14. Czuję, że @ przyjdzie bo jestem strasznie rozdrażniona i woda mi się zatrzymała. To mój 3 cykl po poronieniu więc może jeszcze się nie wyregulowało do końca
Może tak być :) trzymam kciuki żeby organizm jak najszybciej się uregulował
 
reklama
Do góry