reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Dzisiaj o 10:45 przegląd - zobaczymy czy jestem już po owulce 😉👑
 

Załączniki

  • IMG_0396.jpg
    IMG_0396.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 58
reklama
A u mnie nadal nic. Na @ absolutnie żadnych objawów. Mam bardzo obfity ciągnący mleczny śluz. Aż tak obfitego przed @ nie miałam. Nie wiem. Może to zasługa Inozytolu. Poza tym mam wrażenie, że owulację miałam dopiero jakieś 7 dni temu. Test chyba jutro zrobię... Sama już nie wiem co myśleć. Dziś 31dc.
 
A u mnie nadal nic. Na @ absolutnie żadnych objawów. Mam bardzo obfity ciągnący mleczny śluz. Aż tak obfitego przed @ nie miałam. Nie wiem. Może to zasługa Inozytolu. Poza tym mam wrażenie, że owulację miałam dopiero jakieś 7 dni temu. Test chyba jutro zrobię... Sama już nie wiem co myśleć. Dziś 31dc.
W jakiej formie bierzesz inozytol i jaką dawkę ??
 
A u mnie nadal nic. Na @ absolutnie żadnych objawów. Mam bardzo obfity ciągnący mleczny śluz. Aż tak obfitego przed @ nie miałam. Nie wiem. Może to zasługa Inozytolu. Poza tym mam wrażenie, że owulację miałam dopiero jakieś 7 dni temu. Test chyba jutro zrobię... Sama już nie wiem co myśleć. Dziś 31dc.
ja tez 31 dc. :-/ okresu brak. Jajniki bolą. Wczoraj popołudniu test negatywny.
Jak byłam tydzień temu u ginekologa to kazał się przygotować na mocny okres bo mówił ze endometrium grube… a okresu brak..
już zaczęłam czytać co to może znaczyć.
Ciagle mam wilgotno i myśle ze to już okres.. 🤷‍♀️.
 
reklama
Do góry