reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Moonstone

Moderator
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
35 757
🦄🍷Temat wiśniówkowy🦄🍷
1. @pluto_nova 👑 🌈 🚫@Amka3214🩸
2.
3.
4. @Paulusman🚫
5. @AScarlett @Jula19 🤰@Ludmi_mom 🤰
6. @Agnes4312 🩸@pietraczkaa🤰
7. 👑 @Ladycarooo robi imprezę XD!!!
8. @Mmiiaa 🩸
9.
10.
11.
12. @Anka_83 🩸@krasulka5 🩸
13. @Serio 🩸@KB02 🤰
14. @Majka7898 🩸@MadamJS
15. @Moonstone 🤰@Many <3 @Natalia91 🩸@Zygfrydka 🩸@Ewi12🩸
16. @natinatkanati 🤰
17.
18. @Lili88 🩸@Hope99 🩸@kawaiciastko @em_gie
🤰
19.
20. 👑 @Harinka 🩸@Carmen2412🩸
21.
22. @Mythopoeia 🩸@klaudioszek 🩸@palmtree🩸
23.
24.
25.
26. @KamilaSa @natka29 @Katania🤰
@mollyn95 🩸
27. @MamaR @Satynowa89
28. @pluto_nova 🤰
29.
30.
31. @Martynaad
09.08 🦙🦄 @olka11135
28.08 🦙🦄 @Ladycarooo
15.10 🦙🦄 (tak, @Bibi89 to są lamorożce)
🤰Ciąża
🩸okres
🚫 negatywny test/brak okresu
💔biochem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jaka piękna nazwa wątku 😍😍😍


Flowers Spring GIF
 
Tym razem do Was dołączę dziewczyny, bo kwietniowy wątek czytałam anonimowo, z nadzieją, że już nie będę musiała się witać w kolejnym cyklu, ale niestety🤷‍♀️
Owulacje powinnam mieć 26 kwietnia, więc pierwsze testowanie pewnie 6 maja 😄
W majowym cyklu pokładam wielkie nadzieję, bo w zeszłym roku zaszłam właśnie w maju, niestety okazały się puste jaja (bliźniaki) i musiałam iść na zabieg.
Moja historia w ogóle była szalona, bo w 7tc pojechałam na IP z lekkim krwawieniem, byłam wtedy jeszcze przed pierwszym usg, lekarz w szpitalu uznał że mam CP, a że byłam na czczo to postanowił mi zrobić operacje(tak operacje, przez powłoki brzuszne, jak cesarkę) tego samego dnia. Betę miałam wtedy 2500. Zlokalizował pecherzyk w lewym jajowodzie. Nie konsultował się z nikim. Ja uciekłam z tego szpitala, dosłownie przed założeniem cewnika, pojechałam do innego miasta a tam się okazało, że nie dość że jestem w prawidłowej ciąży wewnątrzmacicznej to jeszcze bliźniaczej. A to w lewym jajowodzie to było ciałko żółte 🤦‍♀️
Staramy się 14ty cykl, z przerwą na tą ciążę.
Jeszcze mam zdiagnozowana IO ale biorę glucophage i od tego miesiąca jestem na diecie z niskim indeksem i schodzę z wagi ładnie.
Owulacje naturalne, zawsze w 20 dc, a cykle mam 32 dniowe.
No to chyba najważniejsze info o mnie 😄
 
Tym razem do Was dołączę dziewczyny, bo kwietniowy wątek czytałam anonimowo, z nadzieją, że już nie będę musiała się witać w kolejnym cyklu, ale niestety🤷‍♀️
Owulacje powinnam mieć 26 kwietnia, więc pierwsze testowanie pewnie 6 maja 😄
W majowym cyklu pokładam wielkie nadzieję, bo w zeszłym roku zaszłam właśnie w maju, niestety okazały się puste jaja (bliźniaki) i musiałam iść na zabieg.
Moja historia w ogóle była szalona, bo w 7tc pojechałam na IP z lekkim krwawieniem, byłam wtedy jeszcze przed pierwszym usg, lekarz w szpitalu uznał że mam CP, a że byłam na czczo to postanowił mi zrobić operacje(tak operacje, przez powłoki brzuszne, jak cesarkę) tego samego dnia. Betę miałam wtedy 2500. Zlokalizował pecherzyk w lewym jajowodzie. Nie konsultował się z nikim. Ja uciekłam z tego szpitala, dosłownie przed założeniem cewnika, pojechałam do innego miasta a tam się okazało, że nie dość że jestem w prawidłowej ciąży wewnątrzmacicznej to jeszcze bliźniaczej. A to w lewym jajowodzie to było ciałko żółte 🤦‍♀️
Staramy się 14ty cykl, z przerwą na tą ciążę.
Jeszcze mam zdiagnozowana IO ale biorę glucophage i od tego miesiąca jestem na diecie z niskim indeksem i schodzę z wagi ładnie.
Owulacje naturalne, zawsze w 20 dc, a cykle mam 32 dniowe.
No to chyba najważniejsze info o mnie 😄
Zapraszamy :)

Chcę poczekać na koniec kwietniowego wątku i przejdziemy dopiero tutaj
 
reklama
Do góry