reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Ej Babeczki zostańcie z nami jak najdłużej, będzie nam raźniej. Tzn mówię za siebie. Mnie nic nie denerwuje..
Różne emocje są wpisane w stan staraczkowy i mój mózg sobie z tym radzi 😆
I zaśmiecajcie wątek czym chcecie 😍.
@KB02 ja testowałam wczoraj bo po 1 przyśniła mi się tarantula 🤣 nie wierzę w to, ale zawsze lepiej sprawdzić (a sama miałam w realu epizod z olbrzymim pająkiem na wczesnym etapie ciąży)
A po 2 przyszły wczoraj testy z szo pi pi pi i mnie poniosło mimo wypicia wczesniej 2 litrów wody 😆🤷‍♀️
Mój mąż wyśnił 4 szczeniaki naszej PeeBee (już jest po sterylce od 4 lat) i zgadnijcie co teraz wymyślił XD
 
reklama
Aaaa 🤣🤣
Rozkminiałam to na dwa sposoby... że ten sen męża był przed tymi 4 latami i serio się 4 szczeniaki urodziły
Albo właśnie że te szczeniaki oznaczają czworaczki u Was.
O luuuudzie 🙊🙈 życzę Wam jak najlepiej, ale może maks bliźniaki wystarczą?🤣
 
Aaaa 🤣🤣
Rozkminiałam to na dwa sposoby... że ten sen męża był przed tymi 4 latami i serio się 4 szczeniaki urodziły
Albo właśnie że te szczeniaki oznaczają czworaczki u Was.
O luuuudzie 🙊🙈 życzę Wam jak najlepiej, ale może maks bliźniaki wystarczą?🤣
Mi tam wystarczy jedno dziecko. Mam 3 kocich dzieci i jedno psie :D
 
reklama
Ja będę! I to chyba nawet 2 razy 😜 pierwsze testowanie wypadnie chyba na dzień dziecka😁

Ooo tak, mi w ogole teraz każdy najblizszy miesiąc sie podoba na urodzenie. Wiadomo bym nie wybrzydzala jakby wczesniej się udało, ale jednak nie marzyłam nigdy np. o listopadzie😜
Ja rodziłam w listopadzie, nie polecam xD Generalnie chciałabym wreszcie mieć do obchodzenia jakieś urodziny latem, bo u mnie z wyjątkiem mojego taty, to wszyscy zimowi 😪

Mi im bliżej testowania, tym bardziej para schodzi. Tak sobie myślę, że seksu było w sumie w tym miesiącu mało, wiec tez nie ma się co nakręcać. Dodatkowo moja koleżanka ma teraz jakieś problemy z ciążą i też już zaczynam się zastanawiać, czy na pewno jestem na to gotowa. W pierwszej ciąży niewiele wiedziałam i w sumie kompletnie się z tej niewiedzy nie martwiłam, a teraz mam takie przerażające wizje ile rzeczy może się zjeb**, że szkoda gadać. Niby zaraz weekend a ja jakaś poturbowana emocjonalnie jestem :p
 
Do góry