reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Mój najmłodszy brat jest z grudnia i uważam go za najzdolniejszego z braci, drugi z października i był wielokrotnym laureatem i finalista olipmioqd z wosu i historii. Teraz z reszta robi doktorat z teologii na KULu
Wiesz mój mąż też z grudnia i jest łebski gościu, ale do tej pory wspomina traumy z dzieciństwa, że ktoś tam z grupy w przedszkolu wiązał już buty a on nie 🤣🙈
 
Wiesz mój mąż też z grudnia i jest łebski gościu, ale do tej pory wspomina traumy z dzieciństwa, że ktoś tam z grupy w przedszkolu wiązał już buty a on nie 🤣🙈
Mój mąż jest z grudnia. Przez pierwsze lata wychowywał się w górach, praktycznie bez rowniesnikow za to z psem ;) może dlatego nie skarżył się na podobne traumy :D
 
U mnie chyba rozkreca sie @ . Nie nastawiłam sie w tym mc i troche glowa odpoczeła ale i tak przykro...Dwa dni temu pojedyńcze mikro plamienie, a przed chwilą dużo śluzu ( takiego ciągnącego) z małą iloscią różu/brązu.
Dziwny mam ten cykl 🤷‍♀️
 
U mnie chyba rozkreca sie @ . Nie nastawiłam sie w tym mc i troche glowa odpoczeła ale i tak przykro...Dwa dni temu pojedyńcze mikro plamienie, a przed chwilą dużo śluzu ( takiego ciągnącego) z małą iloscią różu/brązu.
Dziwny mam ten cykl 🤷‍♀️
Ja też mam dziwoty w tym cyklu. Dziś 24dc i jakoś inaczej się czuję niż przed @, śluz mnie dosłownie zalewa. Pewnie za chwilę i tak przyjdzie @, wczoraj miałam strasznego doła. Za to dzisiaj odwaliłam mega porządny obiad i właśnie piecze się ciasto. Uszczęśliwię moją rodzinkę i sama się lepiej od razu czuję 🤪
 
reklama
Do góry