reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Ja też mam dziwoty w tym cyklu. Dziś 24dc i jakoś inaczej się czuję niż przed @, śluz mnie dosłownie zalewa. Pewnie za chwilę i tak przyjdzie @, wczoraj miałam strasznego doła. Za to dzisiaj odwaliłam mega porządny obiad i właśnie piecze się ciasto. Uszczęśliwię moją rodzinkę i sama się lepiej od razu czuję 🤪
ja mam jeszcze 2 dni do planowanego okresu, ale wyjatkowo nie czuje sie jak na okres.. od paru dni odrzuciło mnie od slodyczy,( a nie umiem dnia zyc od chociaż kosteczki) pamietam, ze w poprzedniej straconej ciazy ( 5 mc) wlasnie tak miałam od samego początku...no i sie troszku nadzieja pojawiła :( a mialo być tak pieknie i nie myslec w maju o tym....rc
 
ja mam jeszcze 2 dni do planowanego okresu, ale wyjatkowo nie czuje sie jak na okres.. od paru dni odrzuciło mnie od slodyczy,( a nie umiem dnia zyc od chociaż kosteczki) pamietam, ze w poprzedniej straconej ciazy ( 5 mc) wlasnie tak miałam od samego początku...no i sie troszku nadzieja pojawiła :( a mialo być tak pieknie i nie myslec w maju o tym....rc
To się tak nie da...
Ja dzisiaj miałam rozkminę. Jako dziecko kiedy czegoś pragnęłam to oszukiwałam przeznaczenie 😜 np chciałam siostrę, moja kuzynka też, no i jej się urodził brat, więc wszystkim wkoło mówiłam że chcę brata, aby urodziła mi się siostra 🤣 Kiedy ku mej wielkiej radości dostałam siostrę wszyscy pytali czy mi przykro itp. No i tak teraz myślę, skoro nie da się odpuścić to może będę udawać, że straaaasznie nie chcę zajść.

Dżizas człowiek w łeb powoli dostaje 🙈
Co do nadziei, wczoraj na zakupach poczułam tanie perfumy jakiejś babki i żołądek mi fikołka zaczął robić. Prawie pawia puściłam do pakowanych bułek 🤣 No i nie rób sobie nadziei wrrr
 
A ja Wam dziewczyny powiem, ze mimo iż się jie staram w tym cyklu jak już mówiłam, to mi się tak poprzestawiało w tym miesiącu, ze jakby starania były to w głowie byłoby tylko jedno: na bank ciąża 🤣
Cycki bolą mnie zawsze od owulacji przez 7-8 dni i później jak przestają równiutko po 7 dniach mam okres. W tym cyklu sobie myśle - Aha owulka przestawiona bo i śluz płodny był później i cycki zaczęły bolec później i nic nie puszczają ( okres miał być 11) nawet teraz bola a tu dziś małpa zawitała 😳 jakie było moje zdziwienie bo byłam pewna, ze jak cyce bolą dalej tak uporczywie ( sutki właściwie) to okres się spóźni jeszcze z dobry tydzień 🤷‍♀️ A tu nie, dziś plamionko a jutro z rana już pewnie będzie jak z kurka 🤷‍♀️ Także nawet nie starając się może organizm sfiksować i może mieć wtf co jest ? 🤣🤣
 
reklama
Wiesz mój mąż też z grudnia i jest łebski gościu, ale do tej pory wspomina traumy z dzieciństwa, że ktoś tam z grupy w przedszkolu wiązał już buty a on nie 🤣🙈

Ja jestem z października, moje dziecko z listopada - nikt nie narzeka ;)
Ja tylko trochę w tym roku co był 18nastka bo wiadomo - chciało się bez przypału alkohol jak najszybciej kupować czy np. zrobić prawo jazdy. Ale nie każdy jest na te rzeczy napalony jak ja :p
Teraz to moja przyjaciółka była już 30stką :p a ja nadal 20stką :D
 
Do góry